Přejít na obsah

Fotka

P: Seiko MM300

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 jacob

jacob

Nezávislák

• Member_50
  • 3 301 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 12.leden.2018 - 12:16

Ahoj chlapi, nabízím k prodeji svoje milované Seiko MM300. Trvalo mi půl roku, než jsem sám sebe přesvědčil, že je mám prodat. Hodinky jsem měl naposledy na ruce někdy na konci jara, ale od koupě AP se bohužel na ruku vůbec nedostanou. Několik měsíců jsem se na ně chodil jednou za čas podívat do šuplíku, ale nakonec jsem usoudil, že to je fakt trochu zbytečné.

Hodinky jsou původem z EU (Drážďany) a jsou z roku 2015 nebo 2016. Nyní nemám papíry u sebe, ale není problém to upřesnit později po SZ. Prodávám komplet balení (vnejší přebal, box, návod, visačka, štítek na tah, návody, záruční karta a gumový řemen). Tah je v plné délce.

Stav můžete posoudit na přiložených fotografiích a pokud by Vás zajímal nějaký detail, není problém, abych to v rámci svých možnosti vyfotil. Hodinky jsem normálně nosil. Nikdy mi nespadly, nepraštil jsem s nimi a ve vodě také nebyly. Jsou v původním neleštěném stavu. Luneta je v opravdu pěkné kondici, nejsou na ní žádné škrábance. Na skle je mezi 12 a 1 "škrábanec" o velikosti přibližně 2 milimetry. Vyfotit to bohužel nejde.

Cena 39 000,- Kč.

Přiložený soubor  1.jpg   344,51K   110 Počet stažení

Přiložený soubor  2.jpg   358,26K   126 Počet stažení

Přiložený soubor  3.jpg   98,58K   103 Počet stažení

Přiložený soubor  4.jpg   319,26K   91 Počet stažení

Přiložený soubor  5.jpg   346,66K   92 Počet stažení

If You Wanna Make the World a Better Place, Take a Look at Yourself and Then Make a Change.

#2 jacob

jacob

Nezávislák

• Member_50
  • 3 301 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 12.leden.2018 - 13:58

Čekám na platbu, následně si to zamknu.

If You Wanna Make the World a Better Place, Take a Look at Yourself and Then Make a Change.