Přejít na obsah

Výber nových hodiniek citizen


mikeborecek

Doporučené příspěvky

To Frostie: Porovnavas AT2140-55E a AT2140-55E. Tu mi bolo jasne, ze jeden model je ocel a druhy titan. Ale moja otazka bola este k dalsiemu modelu. Konkretne ma zaujimal rozdiel medzi AT2341-88E a AT2340-81E, ktory by mali byt obe z titanu. Akurat pri jednom je Made in Japan a pri druhom Japan movement. Je mozne, ze iba strojcek je japonsky a vyrobca bude iny (napr. China)?

 

Mozno zvazim este tie Casio LIW-M700D-2AER, skoda, ze nie su titanove.

 

A s tou 1 rocnou medzinarodnou zarukou z dutyfreeislan mate skusenost? Doma kupene hodinarstva ponukaju 5 rocnu zaruku pre Citizen.

Je to jedno, ale porovnávám 2140 a 2340... Vycházel jsem z požadovaných odkazů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tibor:

 

s tou 1 rocnou medzinarodnou zarukou z dutyfreeislan mate skusenost? Doma kupene hodinarstva ponukaju 5 rocnu zaruku pre Citizen.

 ty bys chtěl all in one - nižší cenu i maximální záruku. Ale to zpravidla při nákupu ze zahraničí někde drhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj mam v merku prvni citizeny (promaster altichron bn4044-15e),tak jsem se chtel optat jestli ma nekdo nejaky zkusenosti?Chtel jsem puvodne konecne neco bez baterky ale kdyz jsem nasel tohle,nemuzu si pomoct..Proste je potrebuji:))

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nasraty:((!!S tou velikosti jsem asi trocha zdeformovanej z tech vsech outdoorovek co jsem mel ale zkousel jsem je na ruku a neprisli mi az tak velky,tak nevim..

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem miliusportos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě,maj už jen zelený a ty jsem neviděl naživo ale podle fotek nic moc.Otázka když by se tam dal černej řemínek jak by vypadaly..Nebo zkusit počkat až je naskladní,třeba cena zůstane..

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem miliusportos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď babo raď..Čekat až je na dutyfree.. zase naskladní a doufat že cena bude pořád 6500,-(plus možná clo a DPH)nebo je vzít tady za 11500,- mít je v podstaťe hned,bez rizika a 5 let záruka..Nevíte dá se v kamených prodejnách ukecat sleva nebo nerešit a vzít je rovnou na světčasu.cz kde jsou nejlevnější?

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď babo raď..Čekat až je na dutyfree.. zase naskladní a doufat že cena bude pořád 6500,-(plus možná clo a DPH)nebo je vzít tady za 11500,- mít je v podstaťe hned,bez rizika a 5 let záruka..Nevíte dá se v kamených prodejnách ukecat sleva nebo nerešit a vzít je rovnou na světčasu.cz kde jsou nejlevnější?

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Cizina nebo nejlevnější možnost, případně Německo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všude je maj cca kolem 10ti jedině amerika ale tam nemaj výškoměr v metrech ale ve stopách..Ale děkuju za odpověď

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

tak opravuji,našel jsem za lepší cenu ..Už jsem psal na "jak je to s placením cla a dph při dovozu hodinek".Každopádně díky za rady,příští hodinky už doufám vážně nebudou na baterku:)

Upraveno uživatelem miliusportos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...