Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Počítání příspěvků

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Lamiczka

Lamiczka

Chronosysel

• Member_50
  • 3 911 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 14.leden.2018 - 01:41

Sice jsem se zařekl, že do téhle sekce nic nového psát nebudu, ale teď mám faktický provozní dotaz :)

Ozval se mi dnes po SZ člen Rusty s dotazem na prodej hodinek. Proběhly 3 SZ (on - já - on) a když jsem se chystal teď reagovat, protože jsem SZ přečetl na telefonu ve vlaku, tak čumím, že je téma smazáno.

Komunikace byla poněkud svérázná, tak jsem si prvně říkal, že se asi nakrknul, že nedostal odpověď okamžitě (popravdě jsem jeho dotaz trochu vydejchával a potřeboval se podívat co mě hodinky stály) ale všimnul jsem si, že má podle počítadla 0 příspěvků, což mi přišlo divný, protože když v profilu kliknu na jeho příspěvky, tak to minimálně jeden najde a ve skutečnosti jsou jen v tom vlákně hned 2...

A teď ty dotazy:

Pokud jsem vypozoroval, tak SZ se nezapočítávají, ale má to ještě nějaký další vyjímky?

Je to chyba/vlastnost na fóru, nebo to byl nějaký nedokončený pokus o smazání/ban?

Spíš tu SZ asi smázl sám (mě samo zůstala) a ani nekvákl, ale přijde mi to i tak zvláštní, tak jsem se chtěl zeptat...

http://forum.chronom...er/59216-rusty/

http://forum.chronom...t/#entry1985413

Tento příspěvek byl upraven od Lamiczka: 14.leden.2018 - 01:51

#2 People

People

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 351 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 14.leden.2018 - 03:58

Prispevky v inzercii sa nepocitaju.

#3 Radik

Radik

Megazávislák

• Member_50
  • 1 396 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:kola, koloběžky, hodinky, origami

Publikováno 14.leden.2018 - 09:19

Taky jsem s nim nedavno komunikoval a mam stejnou zkusenost. Podle me tu konverzaci musel smaznout on a neuvedomil si, ze tim druhymu vezme moznost pohodlne odpovedet. Pravda ale, vypada to divne.

"Čoveče, vy jste do toho bouch!"

"To je hadrák, pane, ten neublíží. Ten leští!"

--

"A je to tady. Největší akce v dějinách stěhování končí v kuchyni paní Jechové..."

--

"Odejít musíme všichni, ale někteří odjedeme autem."

#4 guzmic

guzmic

Zlatý digi zlatý adidi...

• Member_50
  • 2 561 příspěvků(y)
  • Bydlí:Horní Uhry a přilehlé okolí
  • Fanoušek značky:Prim, Omega, Seiko a Breitling.

Publikováno 14.leden.2018 - 12:13

Joo Rusty to tak dělá. Napíše, odpovíš on to vymaže a den na to napíše novou SZ.

#5 lucid

lucid

• Member_50
  • 3 463 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hanácké Athény

Publikováno 14.leden.2018 - 13:16

...

A teď ty dotazy:

Pokud jsem vypozoroval, tak SZ se nezapočítávají, ale má to ještě nějaký další vyjímky?

Je to chyba/vlastnost na fóru, nebo to byl nějaký nedokončený pokus o smazání/ban?..

Viz tady.:

Zároveň je vypnuto počítání příspěvků v sekcích:
Ostatní diskuse a zábava 
Prodám 
Koupím 
Vyměním 
Ostatní - prodej, koupě, výměna 

Prodám kinetic chrona Seiko Sportura SNL043

Prodám nové pilotky Ray Ban s polarizačními skly a s mezinárodní zárukou

Prodám limitku Ninja Black Turtle SRPC49

Prodám Seiko SARG005 - "bílé Alpinisty"

Koupím knihu A. N. Bukrejev a G. W. DeWalt: Výstup: ctižádost pohřbená na Everestu

Speciální jednotka MACV-SOG a hodinky Seiko 

Zde je mé hodnocení, za které děkuji.

#6 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 480 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, automatony J:D a AG.

Publikováno 14.leden.2018 - 13:31

Lucide, to je ale výňatek z nastavení z roku 2012. Teď to může být nastavené jinak (nebo klidně i opět tak, jak píšeš) - já jen vím, že někdy v r. 2013 nebo 2014 jsem párkrát zavítal do Františkovy hospody, opilej tam nažvanil spoustu nesrozumitelnejch nesmyslů (v domnění, že se nepočítají) a ráno jsem se nestačil divit, jak mi vyskočilo množství postů.

Edit: plus tu existuje cosi jako mechanismus "přepočítávání příspěvků", občas se na to Kamil odvolával, když se někomu to číslo změnilo. Relativně nedávno se tu řešil případ prodeje, kdy člen zadal inzerát v souladu s podmínkami (měl více než 50 postů), krátce po publikování inzerátu došlo k přepočítání (myslím) a najednou byl za lotra, který to zkouší..

Tento příspěvek byl upraven od martar: 14.leden.2018 - 13:37

#7 lucid

lucid

• Member_50
  • 3 463 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hanácké Athény

Publikováno 14.leden.2018 - 14:00

Jasně, ale fungovalo to a nevím zda se toto nějak měnilo, hlavní následná změna byla 50 příspěvků a půl roku. Pokud se jedná o "přepočítávání", pak jsem si jen všimnul, že pokud se dostaneš např. do nějaké flame diskuze ve vlákně, kde jsou příspěvky počítány a diskuze je následně pročištěna a příspěvky smazány, počet příspěvků se ti o ty smazané nesníží, takže pokud jich třeba naflákáš dvacet a jsou následně smazány, máš pořád o dvacet příspěvků více, ale to je zase něco jiného než na co se ptal Lamiczka. 

Prodám kinetic chrona Seiko Sportura SNL043

Prodám nové pilotky Ray Ban s polarizačními skly a s mezinárodní zárukou

Prodám limitku Ninja Black Turtle SRPC49

Prodám Seiko SARG005 - "bílé Alpinisty"

Koupím knihu A. N. Bukrejev a G. W. DeWalt: Výstup: ctižádost pohřbená na Everestu

Speciální jednotka MACV-SOG a hodinky Seiko 

Zde je mé hodnocení, za které děkuji.

#8 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 157 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 14.leden.2018 - 14:36

Pokud dáte kamkoliv příspěvek, započte se vám do celkového počtu. Po spuštění přepočtu, který může zadat root admin, se počet příspěvků sníží o smazané příspěvky. Jestli se sníží i o příspěvky ve výše uvedených sekcích si nejsem jistý a nemám to jak vyzkoušet.

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Omega SMPc, Oris Divers Sixty-Five, Alpina Startimer Heritage GMT, Chr.Ward - C5 Malvern Slimline SquarePrim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX009, Seiko SKX011, Seiko SARB035, IWC cal. 74 a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#9 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 480 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, automatony J:D a AG.

Publikováno 14.leden.2018 - 15:27

Aha, díky. Takže přepočítání je jakási manuálně spouštěná aktualizace na reálný stav a číslo se může jen zmenšit (ledaže by - teoreticky- nějaký mod třeba mezitím rozdělil autorovi dlouhý příspěvek na dva nebo tři, pak by se číslo samozřejmě zvětšilo).

SZ se podle mne určitě nezapočítávají, nejsou to posty, ale SZ. Myslím si to hlavně proto, že v opačném případě bych měl pod avatarem číslo hodně přes 20.000... :D

#10 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 334 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Ω

Publikováno 14.leden.2018 - 23:48

Hej tak nevím jestli jsem magor, nebo co se to děje, ale před pár minutama jsem měl 1983 příspěvků (ještě si říkám "tyjo za chvíli už budu mít 2000") no a tak nějak čtu fórum (nic nikam nepíšu) a teď koukám, že mám 2001??? WTF? 

Začínám tu bejt poslední dobou trochu paranoidní  :eek:

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 Oris Divers Sixty-Five * Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933 Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73                                                                                                                                                                                                         kocka.jpg  

#11 Guest_Kamil_*

Guest_Kamil_*
  • Guests

Publikováno 15.leden.2018 - 00:17

Kolem půlnoci mělo být spuštěno přepočítávání příspěvků, takže to asi běží. :)  Co pamatuji, kdysi byly příspěvky přepočítávány automaticky jednou či dvakrát za rok, když fórum běželo na starší platformě. Ted nevím, jestli automaticky, ale na požádání to může spustit admin.

Co se týká počítání příspěvků z prodejů, kdysi jsem nastavoval, že ne. Jak je to ted, si nejsem jistý.

#12 Maxel

Maxel

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 654 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha / Písek

Publikováno 15.leden.2018 - 00:22

OT: Tvl Kamile, už to vem zpátky. Toe tak divný když pod tim pesanem neni napsáno “root admin”.

#13 Guest_Kamil_*

Guest_Kamil_*
  • Guests

Publikováno 15.leden.2018 - 00:28

... pod tim pesanem ...

To je Eliška. Jestli existuje nebe, doufám, že se s ní znovu potkám. Jsem nějakej naměko, asi si půjdu pustit Me before you. :)

#14 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 334 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2018 - 00:38

Kolem půlnoci mělo být spuštěno přepočítávání příspěvků, takže to asi běží. :)  

Ok, díky za vysvětlení :) a já si říkal, že si u toho dvou tisícího dám záležet....no, už to asi nemusím řešit :D

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 Oris Divers Sixty-Five * Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933 Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73                                                                                                                                                                                                         kocka.jpg  

#15 bobi

bobi

Žbrluch

• Member_50
  • 2 821 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:VC
  • Fanoušek značky:Velorex

Publikováno 15.leden.2018 - 00:55

Hej tak nevím jestli jsem magor, nebo co se to děje, ale před pár minutama jsem měl 1983 příspěvků (ještě si říkám "tyjo za chvíli už budu mít 2000") no a tak nějak čtu fórum (nic nikam nepíšu) a teď koukám, že mám 2001??? WTF? 

Začínám tu bejt poslední dobou trochu paranoidní  :eek:

Mám takový dojem,že tohle jsem nikdy moc nesledoval .

Leda možná tak někdy na začátku,nevím :lol2: .

Čas je strašně relativní pojem

#16 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 334 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2018 - 01:02

Mám takový dojem,že tohle jsem nikdy moc nesledoval .
Leda možná tak někdy na začátku,nevím :lol2: .

Já to taky nijak nesleduju, ale odjakživa mám pamět na kraviny a docela dobrou vizuální paměť, takže vím, že mi třeba 20 příspěvků chybělo do kulatých 2tis a jen mě zaskočilo, že to tam takhle najednou naběhlo, to je celý.

#17 nokia_tcx

nokia_tcx

Začátečník

• Members
  • 27 příspěvků(y)
  • Bydlí:V Praze
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 21.březen.2018 - 08:44

Prispevky v inzerci se nepocita

#18 M.K.

M.K.

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 268 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeň
  • Fanoušek značky:Plzeň

Publikováno 21.březen.2018 - 11:30

Jsem zvědav, co chystáš do prodeje :-D

Steinhart Apollon  *  Glycine Airman  *  Seiko Prospex SUN021P1  *  Seiko Orange Monster SRP309J1  *  Citizen Super Titanium Chrono  *  Suunto Core

#19 AdaMoss

AdaMoss

Lost in time

• Member_50
  • 608 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Ještě se hledám

Publikováno 29.březen.2018 - 11:34

Člen Rusty mi psal také. Div mi nevynadal, za jak vysokou cenu inzeruju své hodinky, že je nedávno jeho kolega koupil o tolik a tolik levněji. Tak jsem mu odepsal, ať si teda počká, až se opět objeví někde levněji. Jestli to nebude nějaký překupník nebo co. 

"Když slyším o Schrodingerově kočce, beru do ruky pušku."

R. I. P. Stephen W. Hawking

#20 EpsteinBarr

EpsteinBarr

Seiko....Seiko?

• Member_50
  • 878 příspěvků(y)

Publikováno 29.březen.2018 - 13:09

Ten pisal kazdemu, ze chce kupit.

Nerob si starosti. Chyba je v Tebe a dalsich clenoch fora, okrem neho. Samozrejme.

Preto je dobre, ak si to ludia nenechaju pre seba, ale daju vediet ostatnym.