Přejít na obsah

SUB C lestenky


Leviathan

Doporučené příspěvky

Vzhledem k tomu, že já z tuningu hodinek (přesněji modelů, které nejsou vzácné a vyrábějí se masově) žádné pupínky nedostávám, si říkám - proč ne, pokud se to majiteli líbí. Přijde mi, že hodinky nosil, a když už byly jeté a možná i po záruce, nechal je přeleštit podle svých představ. Ty nožky jsou sice síla, ale vlastně se tam teď rytmicky střídají leštěné a broušené plochy, takže to má logiku. Holt se mu budou blbě prodávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo to jsou fejky...

 

PS: zdá se mi to, nebo má na skle AR?

Nejsou to fejky, AR tam nemá a je to teda hnus. A ta košile taky.

 

Ten hňup Bedjasson mě má v ignore, tak mu někdo vysvětlete, že takhle to Rolex nevyrobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..já tomu taky nerozumím, ale RLX se IMHO tlačí vší silou do leštěnkového luxusu....doby Reinholda Messnera a dalších jsou pryč.

 

 

Nejsou to fejky, AR tam nemá a je to teda hnus. A ta košile taky.

 

Ten hňup Bedjasson mě má v ignore, tak mu někdo vysvětlete, že takhle to Rolex nevyrobil.

Tak já to předam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...dík. Tomu gentlemanovi vzkazuji, že je jedno, jestli tyto "tooly" ještě někdo někde vyleštil nebo ne. Psal jsem to v obecné rovině.

Psals v obecne rovine o tom, ze kdyz si nekdo vylesti vlastni rolexky, tak ze tim se firma Rolex zproneveruje puvodnim idealum? Hm, tak to chapu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S trochou fantazie by se dalo říci, že je to na styl Breitling.

Kolotoče a  párek s pivem.

Mě to jen nebere,  neuráží.

Původní verze vypadá o dost líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...