Přejít na obsah

Jaké JLC máte na ruce


Dali

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 361
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mezi těmi tahy (sibiřovo a vlkovo) je docela překvapivej rozdíl - sibiř má poctivej pětiřadej (drážky jen na koncovkách), sery_vlk má (asi) trojřadej se středními články s drážkami jako designovým prvkem. Nebo je taky pětiřadej a má jen jinak poskládaný články?

 

Edit: vím, že jsou to dva různý modely.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konstrukčně jsou oba modely úplně stejný. Memovox, všechny modely Master ("oblekové") a těch pár revers, ke kterým patří tenhle náramek, mají dílky prostřídány a la Sibiř.

 

Btw, zajímalo by mne, jak tyto náramky vypadají po x letech denodenního nošení. Vyndávací články jsou totiž upevněné pérovýma stěžejkama (délku náramku upravíš doslova kancelářskou sponkou). Sám pozoruju, že některé tyhle "stěžejky" jsou už lehce prohnuté do luku... a to si ten můj náramek extra moc nošení neužije.

 

Vnějškově stejný náramek na nové Geophysic už ale používá klasické čepy a dutinky, ovšem dutinka drží napříč jen těmi třemi vnitřními dílky, takže to taky asi není úplně sichrfest konstrukce. A na zkrácení je už třeba klasické nářadí .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :) JLC mne hodně láká, ale některý jejich technický řešení mne nepřestávaj překvapovat.

 

Některá technická řešení člověka překvapí i v oblasti, kde by to právě u JLC nečekal - u jejich strojků (min. u jednoho běžně používaného). To by ale bylo spíš na pokec u piva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...