Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

casio A158W, casio DB-810

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 JARDA2

JARDA2

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 20.leden.2018 - 22:10

ahoj,měl bych dotaz, u casia A158W mám takový mdlý displej z pohledu když je mám na ruce. když je otočím vzhůru nohama čísla na displeji jsou výrazně černá, z boku taky. při přepínání tlačítka mode čísla ještě víc vyblednou,během 2-3vteřin se vrátí aspon do normálu. pokud rozsvítím světlo čísla vyblednou a do normálu se vrátí tak za deset minut.když zmačknu všechna tlačítka naráz naskočí na displeji všechno a je to krásně výrazné.myslel sem si že je slabá baterka tak sem dal novou a žádná změna.  u druhých je hodinový signál doprovázen dvojím bliknutím světla pravým dolní tlačítkem by to mělo jít vypnout a zapnout naskočí tam takový symbol,at tam je nebo ne každou hodinu dvakrát blikne. u casií s kalkulačkou DBC300 to tak funguje. díky za radu

#2 pavel1980

pavel1980

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 245 příspěvků(y)
  • Bydlí:Slatiňany

Publikováno 24.leden.2018 - 18:15

No u některých mých digi, byť s novou baterkou, se mi čísla na displeji jeví bledší při přesně kolmém pohledu, než když se na ně podívám z mírného úhlu, to jsou krásně sytá. Nevím, možná je to záměr výrobce, většinou když se člověk klasicky letmo podívá na hodinky, tak se nedívá přesně v úhlu 90 stupňů, ale trochu méně, tak možná proto.

#3 JARDA2

JARDA2

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 25.leden.2018 - 09:06

nojo ale tyhle to maj nejvybledlejší přesně v tom pohledu když je máš na ruce a podíváš se na ně kolik je hodin.

#4 JARDA2

JARDA2

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 26.leden.2018 - 12:51

tak si myslím že ty A158W sou fake