Přejít na obsah

Rado Chyperchrome Ceramos 40mm


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Každý autorizovaný predajca (ale aj autorizovaný servis) ti vie objednať konkrétny článok. Pri týchto vyšších Swiss značkách sa vždy na ich stránke nachádza Store locator, kde si vieš nájsť autorizovaného predajcu podľa štátu a mesta. Vieš sa tam ísť prípadne spýtať aj na cenu. A ďalej už si poradíš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý autorizovaný predajca (ale aj autorizovaný servis) ti vie objednať konkrétny článok. Pri týchto vyšších Swiss značkách sa vždy na ich stránke nachádza Store locator, kde si vieš nájsť autorizovaného predajcu podľa štátu a mesta. Vieš sa tam ísť prípadne spýtať aj na cenu. A ďalej už si poradíš. :)

Nevím, jestli tušíš, že objednání takových dvou dílků u AD je někdy i záležitost 5-10 tisíc Kč, což někdy téměř přesahuje zbytkovou cenu hodinek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Nechci kvůli tomu zakládat nové téma, tak asi nejlépe tady

U Rado Captain Cook se mi podařilo dodrbat několik osiček u systému s trubičkou (jakoby byly měkčí a šly tam i ven nějak blbě), když jsem laboroval s délkou, protože na sponě není mikroregulace.

Stejný systém používá i Seiko Sharp Edged a tam to jde úplně bez problémů.

Přesný rozměr jsem nesehnal, ale nakonec jsem u hodináře Frýdla koupil univerzální a dneska si je zkrátil na potřebnou délku.

No kdybych v dětství nestavěl plastikové modely, asi bych to nedal.

Je to dosti titěrná práce.

Provedl jsem fotodokumentaci a na poslední fotce jdou vidět 4 osičky, které jsem poškodil a místo nich dal nové.

Ty nové sice nejsou jako z fabriky, ale výsledek je uspokojující 🙂

IMG20231112122252_compress88.jpg

IMG20231112123425_compress48.jpg

IMG20231112124211_compress78.jpg

IMG20231112132932_compress88.jpg

IMG20231112132942_compress99.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...