Přejít na obsah

Breitling Navitimer 8 B01


jenik77

Doporučené příspěvky

Až na to že bez logára se ty stopky neměly jmenovat Navitimer, ale Chronomat :thumbsdown_anim:  

Ono "nové šéfstvo" se zjevně moc nenamáhalo zjistit, co lidem kterou produktovou řadu definuje.

Smrdí mi to autoprůmyslem, kde každý nový FIAT bude "500" a placku "MINI" už pomalu fasují i dodávky a autobusy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám z toho stejně rozpačitý pocity. I když ty chrona nejsou nejhorší, taky bych to nenazíval Navitimer, ale třeba "Heritage něco". No a tříručky mě začnou možná bavit až budou mít pořádnou patinu. Snad budou zajímavý aspoň (nízkou) cenou, ale mám obavy, že za ně budou chtít tak 3500e a v chronu 4500e. A teď si představte s čím příjdou dál :mummy:

 

EDIT: už vidím cenu, má to B01čku takže to pěkně namastili :death:

 

Price: CHF 7,100 (approximately $7,615 at time of publishing)

Upraveno uživatelem Skopky-Sonny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

zaujímavý článok o týchto nových Béčkach, ako zapadájú do značky a prečo vznikli :) odporúčam prečítať (tie daydate a unitime vyzerajú veľmi zaujímavo, som zvedavý na cenu)

https://monochrome-watches.com/breitling-navitimer-8-collection-georges-kerns-first-creation-ceo-breitling/

 

Odoslané z SM-G950F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na to že bez logára se ty stopky neměly jmenovat Navitimer, ale Chronomat :thumbsdown_anim:  

Ono "nové šéfstvo" se zjevně moc nenamáhalo zjistit, co lidem kterou produktovou řadu definuje.

Smrdí mi to autoprůmyslem, kde každý nový FIAT bude "500" a placku "MINI" už pomalu fasují i dodávky a autobusy...

  

Tohle me vubec neoslovuje a vubec nechapu, proc jsou to Navitimery :)

  

toto nie je Breitling

no, kdyz uz stavajici navitimery tolik netahnou, co je lepsiho, nez se vratit ke svym korenum??

 

?Contrary to common belief, the Navitimer name was used on more watches than just the well known slide rule chronograph and the new family of watches reflects the new paradigm Kern is imposing.?

 

 

https://www.hodinkee.com/articles/breitling-navitimer-8-b01-chronograph-hands-on

post-23274-0-82337100-1519869396_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Teda jsem rád, že Breitling není moje srdcovka, protože bych teď asi trpěl. Ten poslední obrázek od Harweyho... stačí trochu přivřít oči a vidím tam nějaký Hamiltonky nebo tak něco. Titulní obrázek nelogárovejch chron tu nékdo trefně přirovnával k heritage Longines. DNA brajtlí v čudu. Nicméně čas a především cílová skupina zákazníků z oblasti GMT+8 ukáží, zda byl tenhle krok nového vedení chybou nebo ne. Chybou ve smyslu obchodním... protože z hlediska kontinuity designu a identity značky je to chyba určitě.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Je pravda že od legendárnej klasiky majú ďaleko.. ale aj s tými je spojena história. Všetko má svoj začiatok.

 

U mna pohodlné púzdro, ešte príjemnejší remienok( aj keď u značky Breitling som bol zvyknutý na hrubšie).

 

Za plus určite považujem skrutkovaciu korunku. Najnovšie označenie limitiek je len I of 500. 2e674c2556dd87a3e42539e0e0be8190.jpg463246323f64eb4572116f33bfd14c21.jpg

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...