Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2018


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Keby vysli s ocelovymi coke gmt to by bola velka parada! Tie by som vzniesol :) ale keby nahodou tak na ne urcite bude pekne dlha cakacka zase... Expy tiez zaujimave, celkom dobre.

A vacsiu rezervu by som urcite uvital!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen dotaz...Ty nové SDDS RED v odkazu jsou standard nebo limitka?Mám klasické SDDS tak mne zajímá zda se budou ještě dělat....nebo zda končí s výrobou...

 

Nevím zdali koukáme na stejné hodinky (první fotka vpravo), ale to nejsou Deepsea. Je to model Sea-Dweller, kterej představili už minulý rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mě něco z toho odkazu nahoře fakt bere, tak jsou to nodate bondovky bez ochrany korunky. To bych měl fakt dylana, jestli je nepřikoupit k nodate Subům 114060. Na druhou stranu by museli být o něco odlišnější než to, co je na fotkách, např. užší luneta, nechci mít dvoje skoro stejné hodinky.

post-36225-0-67912200-1517314308_thumb.jpg

post-36225-0-85903600-1517314309_thumb.jpg

post-36225-0-69471400-1517314310_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak si tedy myslím, že vzhledem k tomu, jak jsou v Rolexu konzervativní, nečekal bych nějaký "retro" model ... na druhou stranu musím přiznat, že by to potěšilo. Už to, že na posledních SD použili červený nápis považuju za "nadstandardní odvaz" :D

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blueberry GMT vypadaji nadherne, nicmene se obavam toho, ze Rolex nyni nena duvod uvadet na trh dalsi verzi ocelovych GMT, kdyz i ty aktualni se prodavaji jako teple rohliky na krame a na BLNR jsou nekolika mesicni cekacky. Zbytecne by kanibalizovali sve dalsi modely ze stejne rady.

 

Obdobne neocekavam ani u Subu vsazeni strojku s vyssi rezervou. Leda by jej dali do jineho pouzdra... Ale to uz by byl pro Rolex zase moc velky posun.

 

Spise se priklanim k aktualizaci rady Celliny a mozne rozsireni rady o chronograf. Mozna prijde i nejaky novy entry level, jakysi update nedostatecne popularnich OP. Uvidime. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mě něco z toho odkazu nahoře fakt bere, tak jsou to nodate bondovky bez ochrany korunky. To bych měl fakt dylana, jestli je nepřikoupit k nodate Subům 114060. Na druhou stranu by museli být o něco odlišnější než to, co je na fotkách, např. užší luneta, nechci mít dvoje skoro stejné hodinky.

Tak tieto by som si aj ja veľmi rád pridal do zbierky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...