Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2018


dabelM

Doporučené příspěvky

Tak to jsem v tvé předešlé zprávě asi hledal to co bych tam asi rád našel :) když jsi psal, že teď přijde poslední várka a pal nový strojek :) Rád bych těch 72 hod, ale stejný vzhled. Pokud by to zasekli, tak by mě *** :) Jak říkáš ..uvidíme :) Nechal jsem se zapsat na waiting list, tak bych nerad ten ?starý? stroj :)))) pardon :)

"Starý" stroj je kontinuálně  zdokonalovaná klasika, léty osvědčená. Novinka může být náročnější na servis díly, o jeho spolehlivosti zatím žádné dlouhodobé údaje nejsou. Není kam spěchat. Ostatně u Rolexu se tím řídí už šedesát let :D

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, pravda...u Bechyněho mi slečna sdělila ?dodací lhůta je 3/4 až rok?, mi vylezly oči z důlků, takže skutečně ?uvidíme? :) Je dost možné, že až na mě dojde řada, bude už Rolex dělat jen smart watches a ne tyhle neperspektivní mechanické :))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pravda...u Bechyněho mi slečna sdělila ?dodací lhůta je 3/4 až rok?, mi vylezly oči z důlků, takže skutečně ?uvidíme? Je dost možné, že až na mě dojde řada, bude už Rolex dělat jen smart watches a ne tyhle neperspektivní mechanické :))))))))

To je v kontextu doopravdy ještě velmi dobrý...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem M.S.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...