Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2018


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

DabelM sem uz daval odkaz na Monochrome predictions, ale nikdo myslím zatím nekomentoval jedničky polárky...

post-30813-0-35889400-1520646725_thumb.jpg

Já už mám model vybranej (tenhle to není), ale zajímalo by mne, jak moc je reálný, že by vylezli s černou výplní ruček a indexů...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mě něco z toho odkazu nahoře fakt bere, tak jsou to nodate bondovky bez ochrany korunky. To bych měl fakt dylana, jestli je nepřikoupit k nodate Subům 114060. Na druhou stranu by museli být o něco odlišnější než to, co je na fotkách, např. užší luneta, nechci mít dvoje skoro stejné hodinky.

 

Dost mi připomínaj Tudory HBB Black MT5602, co jsem si koupil na podzim .... To ale nemění nic na tom, že jsou epesní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno dostal na wus jeden clovek cocku za svoji teorii, ze rolex konci s ocelovymi potapkami a nahodi je vsechny ve white gold... :-)

Podle mě nesmyslná teorie. Rolex je znám svým důrazem na tradici. Navíc na ocelových modelech mají vyšší marži než na zlatých.

Ale Deep-sea v bílém zlatě s modem cifrem a s modrou  lunetou dávají smysl. Chceš velké hodinky, chceš aby byly vyjiměčnější a vzácnější než ocelové,

a máš milon k dispozici, jdeš do modrých. Navíc vypadají vážně skvěle. Uvidíme za pár dní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To skokove zdrazeni na me pusobi zatim nejverohodneji ze vseho, co tu padlo. ;)

Pokud v Baselu  Rolex představí nový kalibr 3235 v modelech kde je 3135, tak ke zdražení bezesporu dojde. Rezervu nátahu z 48 hodin na 70 hodin, zlepšení přesosti a novou certifikaci Rolexu si určitě zaplatit nechají.

Takže nový Submarine date by mohl mít označení 126610, se strojkem 3225 a cenou kolem 9.000 - 9.500,-  Euro. To je myslím představitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...