Přejít na obsah

Prim Republika


Doporučené příspěvky

Ahoj dámy a pánové,

 

podle článku v lednovém Forbesu se zdá, že Elton chystá 100 ks limitku hodinek ke 100. výročí vzniku Československa. Kalibr zřejmě vlastní 103, což je stejný jako v Orlík Anthropoid (upravený 93). Design dělá studio Olgoj Chorchoj a víc tak nějak asi není známo.

 

Design vypadá docela zajímavě.

Za mě bych tam zkusil dotlačit nenápadně datumovku, ale tak pro společenské hodinky pro zvláštní příležitosti to asi nutnost není :)

 

post-6998-0-96797100-1517343597_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

:D :D

 

Jinak teda k tomu návrhu - copak to bude za signaci na korunce? A budou ručky vážně tak krátký? A fakt nebude na cifru logo? A co na to Jan Tleskač?

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda - nerad se vyjadruju k hodinkam negativne, protoze si myslim, ze kazde maji svoje kouzlo, ale ty Prim republika od MPM jsou poradny paskvil!

 

Jinak navrh Eltonu vypada slusne, i kdyz ne nejak zvlast zajimave. Rada napadu z mistni debaty o limitce mela vetsi napad. Jsem zvedavy na vysledek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty zhulené MPMáky nebo ten bastl? ;)

No je to hnus velebnosti. Ale že se to jmenuje Republika, to je dobrá sranda. V Eltonu kolem toho bude asi dobrej vítr.

Každopádně MPM evidentně opravdu nemá ani vkus, ani páteř...

 

Edit: a ten popis na jejich webu, to je panečku lahůdka!

Nejvíc mě dostalo tohle:

"Pouzdro uzavírá dno hodinek šesti šroubky s průhledem z minerálního skla, které je rovněž vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 316L"

Jeden by mohl nabýt dojmu, že dno hodinek je uzavřeno pouzdrem a oněch šest šroubků je opatřeno průhledem z minerálního skla, které je však vyrobeno z ušlechtilé oceli...

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...