Přejít na obsah

Prim Republika


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nějak nedokážu pochopit, co na tom designu může MPM tak patlat. Stačilo by poslat do Číny pár obrázků originálů a říct, že to mají replikovat do moderna. Vidím AliExpress plný hezkých hodinek nejrůznějších stylů. Fakt bych chtěl, aby mělo MPM nějaký pěkný Prim styl, ale stále děs, podprůměrná Čína za nadprůměrné ceny. Elton, to také stojí za to, teďka mi zrovna vůbec nereagují na renovaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nedokážu pochopit, co na tom designu může MPM tak patlat. Stačilo by poslat do Číny pár obrázků originálů a říct, že to mají replikovat do moderna. Vidím AliExpress plný hezkých hodinek nejrůznějších stylů. Fakt bych chtěl, aby mělo MPM nějaký pěkný Prim styl, ale stále děs, podprůměrná Čína za nadprůměrné ceny. Elton, to také stojí za to, teďka mi zrovna vůbec nereagují na renovaci...

 

já ta včera večer psal a ráno jsem měl mail, ale byla to jen nabídka, takže tam se ještě asi snaží odchytnout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dost mě překvapuje, že tady ještě žádné fotky nejsou. Přitom obchodní oddělení Eltonu bez problémů pošle na vyžádání mailem jak tiskovou zprávu s cenami i počty kusů, které budou vyrobeny tak fotografie designových modelů se světlým i černým ciferníkem a zadním víkem. Podle ústní informace je už cca polovina této limitky rezervovaná. Takže tyto materiály už jistě spousta členů fóra má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, nejdřív jsem se zhrozil, cože to vymysleli, ale postupně jak jsem na to koukal, musím říct, že za mě to není úplně špatný. Líbí se mi spíše ta tmavá varianta. Cena 100k resp. 500k mi nevadí v případě, že se z toho nějakýma dalšíma reedicema a reedicema reedic nestane nějaká těžká masovka.

Upraveno uživatelem Pantani
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...