Přejít na obsah

Ana-digi 80./90. leta


Ibe

Doporučené příspěvky

Jeste doplnim, ze predobrazem byly zrejme tyhle Arnie-ovky.

 

Vzpominam, jak jsem je (ty z prvniho postu) v roce 1994 kupoval u Vietnamce za 500 Kc a mely usmevnou znacku SANY. Tehdy jsem nemel o kvalitnich hodinkach jeste ani paru :D Dokonce byly i vodotesne... tedy do doby nez jsem pod vodou zacal mackat tlacitka. To byl jejich konec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, ale to bude na delší lokte. Ale třeba se zadaří.

Dneska jsem se byl pred obedem podivat v Sape, jake "poklady" jsou tam k dostani. Trosku jsem si rikal, jestli tam nenajdu stare dobre Montany "Kesselky". Pry tam jsou dva vetsi obchody s hodinkami. Nasel jsem jen jeden (a to jeste cirou nahodou), prodaval v nem mladej kluk s vybornou cestinou (holt uz druha generace). Ptal jsem se ho na Montany, vedel o co jde, ze se u nas prodavaly na trznicich na pocatku 90. let, ale pry uz je nevozi. Mozna by pry vystrachal nejake nefunkcni kusy ve skladu. No jinak sama bezcena echt Cina. Skoro se divim, ze se jeste uzivi. Ale asi jo, byly tam se mnou dve starsi damy a jak jsem pochopil, chodi tam pravidelne a mizerna kvalita jim nevadi. Co prekvapilo, ze tam mel i reminky a a kovove tahy, ale opet te nejnizsi kvality. Tolik tedy report ze Sapy, zadne prekvapko se nekonalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tipy! O tech prvnich a poslednich by se dalo uvazovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...