Přejít na obsah

Steinhart Nav B-Uhr 44


malinkej

Doporučené příspěvky

Dobry den,

prosim timto o radu. Mam zajem o vyse uvedene hodink, ale mam to daleko do Prahy (chronodhopu), kde bych si mohl hodinky vyzkouset. Meta prosim Vas nekdo tyto hodinky a ruku cca. 17 cm? a byl by ochoten mi udelat foto, nebo se podelit o nazor ohledne velikosti? Jsou to me prvni lepsi hodinky a nejsem schopen si udelat obrazek o velikosti. Mam obavu, ze budou velke a tudiz nepouzitelne. Predem Vsem dekuji. Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosím je do práce a o víkendu střídám za menší kousky. Zápěstí plus mínus těch 17. V pátek mi přijdou úplně v pohodě, v pondělí obrovské. Jinými slovy - je to o zvyku. Druhá věc je i tvar zápěstí, pokud máš "lovečák", tzn. plošší ruku, tak Ti myslím sednou.

 

Kvůli vyzkoušení nemusíš nutně jezdit do Prahy. Nevím odkud jsi, ale myslím že v každém krajském městě už má ta naše sekta zastoupení a tyhle štajny jsou celkem rozšířené. Zkus napsat na úvodní stránce status typu: kdo si dá se mnou tam a tam kafe/pivo a pučí mi na ruku tyhle štajny". Ale raději v týdnu, teď jsou všichni na horách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

jelikoz me zajimala informace, zda nebude Steinhart delat vyse uvedene hodinky v mensim provedeni, tak jsem se obratil s dotazem primo na Steinhart. Dnes jsem dostal zamitavou odpoved viz. nize. Predavam timto dal vsem, ktere tato informace zajima.

 

Dear Martin,

 

sorry, but we have currently no such plans.

 

Thx

 

 

Viele Grüße,

 

Best regards,

 

Judith H. Kuchler

 

Steinhart Watches GmbH

 

---------------------

 

To whom it may concern,

 

I would like to ask you this way if you do not plan to produce a smaller size of the below watch. Since I have small-sized hands as well as wrists, I would appreciate the size of 38-40 mm. Thank you in advance for your kind reply.

 

Best regards,

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem napric nabidkou, ale ty Stejny jsou opravdu super. Jen ta velikost. V sekci prodam, nekdo prodava Laca ve velikosti 42 za 16000. Ale myslim, ze ty 2 mm nic neresi a jsou to dalsi +cca 4000. Jinak jsem jeste koukal na Stowa, ty jsou velikost 40 mm, ale cena cca 25000 je mimo muj limit. Jinak dekuji za zaslana fota a nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem napric nabidkou, ale ty Stejny jsou opravdu super. Jen ta velikost. V sekci prodam, nekdo prodava Laca ve velikosti 42 za 16000. Ale myslim, ze ty 2 mm nic neresi a jsou to dalsi +cca 4000. Jinak jsem jeste koukal na Stowa, ty jsou velikost 40 mm, ale cena cca 25000 je mimo muj limit. Jinak dekuji za zaslana fota a nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...