Přejít na obsah

Steinhart - reklamace


Ashan

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s reklamací přímo u výrobce? Zjišťoval jsem u nich, jak reklamovat a je možný využít službu Fedex, ale nemám s tím zkušenosti.

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslíš teda dopravu?

Jo dopravu, ale i zkušenosti. Třeba když neuznají reklamaci, tak aby mi nenaúčtovali sto éček za poštovné zpět sto.

 

Odesláno z mého A1-840FHD pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

 

jenom zaktualizuji pro zajímavost.

Hodinky si vyzvedli přepravní službou FedEx, vše okolo svozu zařídili sami, což je paráda.

Akorát už jsou u nich hodinky měsíc a půl a stále nic, tak jsem malinko nervózní.

Psal jsem jim a asi po týdnu mi odpověděli, ať jsem trpělivý .

 

Odesláno z mého A1-840FHD pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jsem se ptal a zjišťoval, tak by to přes ně šlo, ale byla by to pro ně práce navíc, jelikož hodinky nebyly kupované u nich. Nechtěl jsem je s tím otravovat a rozhodl se to řešit přímo s výrobcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam se stala někde chyba.  Snad každýmu tady se ten strojek rozsypal.  Snad si to u štajnů vyhodnotí jako že tohle už ne. A myslím že se sra... ty soprody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc mě hněte že maj u štajnů jeden model v sekci premium a tam maj ještě ten soprod.  Sem si psal s Kubsonem a řekl mi, že jako ok,   ale za  ně, mi to nemůže doporučit.  A mě se to vrací furt jak damoklův meč.  Prostě klasický OV ,ale s cifrem kterej byl snad jen ve 200 kusech a s GMt.  Čistá kopie něčeho co se nedá jinak rozumně pořídit.  Někdy mi přijde že je to snad naschvál.  Hledám pilotky s parametrama potápek, jako OWG.  a kazí mi to strojkem.  Asi Karma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl problém také se soprodem... Poprvé vyměněno v záruce, zase za soprod.... Bohužel po dalších cca 2,5 letech odešel a tentokrát už je výměna na mě. Kdy mi nabídly výměnu za ETU nebo opravu stávajícího, jen oboje vyjde skoro stejně a je to více jak 1/3 ceny hodinek. Jelikož jsem je dával jako dárek, tak jsem z toho dost zklamaný a steinhart už nikdy více. Model Steinhart ocean two premium.

Vše řešeno a kupováno v chronoshopu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl problém také se soprodem... Poprvé vyměněno v záruce, zase za soprod.... Bohužel po dalších cca 2,5 letech odešel a tentokrát už je výměna na mě. Kdy mi nabídly výměnu za ETU nebo opravu stávajícího, jen oboje vyjde skoro stejně a je to více jak 1/3 ceny hodinek. Jelikož jsem je dával jako dárek, tak jsem z toho dost zklamaný a steinhart už nikdy více. Model Steinhart ocean two premium.

Vše řešeno a kupováno v chronoshopu...

 Steinhart jako značka je v pohodě, si myslím (poměr cena/výkon). Jenom ty Soprody se holt nepovedly. Hodinky od nich s Etou budou šlapat jak švýcarský :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...