Přejít na obsah

Fotka

Steinhart - reklamace

reklamace servis fedex

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 JiříR

JiříR

Závislák

• Member_50
  • 644 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Seiko a Ball

Publikováno 19.duben.2018 - 08:51

To máš sice pravdu, ale doplatím na to já a to se mi nelíbí, když ty soprody se rozpadají pomalu všem...

#22 shewcza

shewcza

Megazávislák

• Member_50
  • 1 694 příspěvků(y)
  • Bydlí:Moravská Třebová
  • Fanoušek značky:SEIKO, Omega

Publikováno 19.duben.2018 - 10:03

To je pravda, měli by si sáhnout do svědomí a v rámci kulance vyměnit strojek na svoje náklady. Já bych na tom trval. Jako sorry, ale když je něco od začátku špatně a ví se o tom, tak mi to přijde jako podpásovka, dát stejný strojek (čti šmejd) do reklamovaných hodinek a doufat, že aspoň ty dva roky vydrží a když přijdeš za dva roky a den, tak Tě vypoklonkují? To se mi nelíbí...

....chápu, že se jich potřebovali taky zbavit, ale klidně mi je mohli dát, já bych je ekologicky zlikvidoval.

#23 Kubsik

Kubsik

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 56 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Glycine, Seiko, Tudor

Publikováno 19.duben.2018 - 14:21

Chudáci co teď budou dávat do inzerce Titanky se Soprodem :) To mi připadá jak koupit časovanou bombu.

Ježíš, jak já nad nima slintal ("hmm ten soprod to bude něco nóbl ne jako ETA"), kdyby tenkrát když sem vybíral měli na chronoshopu s tahem tak sem ty soprodovský titanky asi vzal...ufff

Glycine Combat Sub

Seiko SSB027

Seiko SNZF51

&

Invicta 9094 moded

#24 Ashan

Ashan

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 62 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko, Steinhart

Publikováno 19.duben.2018 - 18:24

No vidíš, já jsem jedny Titanky se Soprodem koupil, ale měl jsem štěstí, že byly ještě v záruce. Jinak bych byl taky naštvanej.

#25 JiříR

JiříR

Závislák

• Member_50
  • 644 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko a Ball

Publikováno 14.květen.2018 - 08:06

Já měl problém také se soprodem... Poprvé vyměněno v záruce, zase za soprod.... Bohužel po dalších cca 2,5 letech odešel a tentokrát už je výměna na mě. Kdy mi nabídly výměnu za ETU nebo opravu stávajícího, jen oboje vyjde skoro stejně a je to více jak 1/3 ceny hodinek. Jelikož jsem je dával jako dárek, tak jsem z toho dost zklamaný a steinhart už nikdy více. Model Steinhart ocean two premium.

Vše řešeno a kupováno v chronoshopu...

To máš sice pravdu, ale doplatím na to já a to se mi nelíbí, když ty soprody se rozpadají pomalu všem...

Musím reagovat na své příspěvky. Minulý týden přišel mail, že oprava je hotová a mohu si hodinky vyzvednout. Cena byla uvedená o řád nižší (650 Kč) a výměna stroje v rámci kulance zdarma.

Takže musím chronoshop.cz pochválit za to, jak se k tomu nakonec postavili. Velké plus u mě, jak to nakonec dopadlo. Teď už jen doufám, že budou hodinky bez problému chvíli šlapat (přece jen ETA není snad tak poruchová:)).

#26 MíraMíra

MíraMíra

Megazávislák

• Member_50
  • 2 324 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Všeho s Mírou :)

Publikováno 14.květen.2018 - 09:44

Palec nahoru pro chronoshop!
Zasloužili by si i pochvalu v recenzích prodejců.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:reklamace, servis, fedex