Přejít na obsah

OH Pchjongčchang 2018


tano

Doporučené příspěvky

2Kamil: Bodeť by nehlídali - víš co by to bylo za průser kdyby jim zdrhla? Na ovarova bráchu co se vloni nechtěl vrátit domů vloni použili VX - to jen kdyby si nějaký sklerotický sluníškový naivka chtěl dělat marné iluze o "lidské tváři" toho ansámblu.

 

Mimochodem, měl jsem za to že "dálkové ovládání agenta krz ucho" připojené krouceným telefonním drátem frčelo tak před 20 lety...  :headset:   :headphone:  :headset:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 872
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak bejt 8. je v jeho pripade spatnej vysledek, ale bejt 8. s trema chybama na strelnici o pouhych 22s, to je fakt mazec.

Ve stihacce imho natrhne ostatnim ehm..

To ano, relativizoval jsem to k jeho standardním výkonům. Samozřejmě, ne vždy se nutně musí zadařit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem jediný kdo má zmatek v programu? Mám MČT sport (eM jako moloch), v programu je živě sjezd, ale na obrazovce mrtvě snowboard. Nebo v programu saně mrtvě, na obrazovce mrtvě skiatlon. Sem z toho nějaký popletený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli dobre tusim, byly tam nejake zmeny, kvuli pocasi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, jedině tak. Koukal jsem na seznamu jak komentují dění online a tam o počasí ani slovo, no a live timingu něco dohledat o změnách jsem vzdal :)

Tak snad se to tam zlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasel jsem toto

 

post-30673-0-58920600-1518418473_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a gratulace na Slovensko ke stribru.

Sportovní klání maj bejt o národech, ne o občanstvích. Byť nemam nic proti Kuzmině, její důvody proč je na Slovensku jsem četl.

Celý to ale ztrácí kouzlo a ten mix byl vidět už při nástupu.

A ne nejsem, xenofob, neva mi Gebre v repre, a i ta Anastázie k nám má kulturně blíž, ale dvě ruský korejky v biatlonu už je trochu dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sportovní klání maj bejt o národech, ne o občanstvích. Byť nemam nic proti Kuzmině, její důvody proč je na Slovensku jsem četl.Celý to ale ztrácí kouzlo a ten mix byl vidět už při nástupu.A ne nejsem, xenofob, neva mi Gebre v repre, a i ta Anastázie k nám má kulturně blíž, ale dvě ruský korejky v biatlonu už je trochu dost.

Bandi, to mas tezky, podivej se na svycarskou zenskou stafetu, belgii a jejich nemec a francouz,... Tohle uz neresim, je to proste holt slovenka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sportovní klání maj bejt o národech, ne o občanstvích. Byť nemam nic proti Kuzmině, její důvody proč je na Slovensku jsem četl.

Celý to ale ztrácí kouzlo a ten mix byl vidět už při nástupu.

A ne nejsem, xenofob, neva mi Gebre v repre, a i ta Anastázie k nám má kulturně blíž, ale dvě ruský korejky v biatlonu už je trochu dost.

 

Pro me je obcanstvi vic. Je to vedoma dobrovolna volba. Kde se narodis si nevyberes determinovat podle toho lidi je, IMHO, unfair. Ale kde chces zit, volit, sportovat a za koho zavodit, to si vybrat muzes. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...