Přejít na obsah

Problem z pretocenim datumu


Doporučené příspěvky

Zdar Vite, nie nič som s tym nerobil proste samo od seba to takto pretočilo, resp. nepretočilo, viem že sa nesmie pretačať medzi 10 večer a 2 ráno, a dosť ma to serie kedže hodinky pred servisom išli tip top

Upraveno uživatelem ave1112
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní otázka zněla, jestli poslat znovu do servisu. - Já osobně bych to reklamoval. Samo od sebe se to nespraví.

 

Btw, o který servis se jedná?

Jasne že to budem reklamovať len ma serie že zas ich musím posielať, už tretí krát za 7mesiacov, servis nebudem radšej menovať 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jinou možnost, než poslat zpět nemáš. Přijde mi ale vtipné, to vyjádření o špatném namazání. Chtěl bych to písemně a pak bych na to AD upozornil, co chce mazat na dátovém věnci?

Mne to bolo tiež divné, ale takto mi to bolo povedané :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne že to budem reklamovať len ma serie že zas ich musím posielať, už tretí krát za 7mesiacov, servis nebudem radšej menovať 

 

A to proč? Tobě by nepomohlo, kdyby sis před tím přečetl o něčí kvalitní/nekvalitní práci, aby ses mohl rozhodnout, jestli nedat hodinky na servis jinam? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslal som ich preto lebo sa to tak odporuča podľa Omegy, cca každých 5-6rokov servis, tak som sa riadil tymto a vidiš ako to dopadlo

Já vím. A už se tu tahle věčná otázka, servisovat - neservisovat, i mockrát řešila. Zastánce i pravdu mají vyrovnaně oba názory, toto je ukázka, že příliš aktivní servisování může být víc na škodu, než servisní lhůty nějak rozumně protáhnout. Já jsem taky názoru, že 5 let je víc byznys než nutnost.

 

Dá se prozradit kolik takový servis stojí?

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to proč? Tobě by nepomohlo, kdyby sis před tím přečetl o něčí kvalitní/nekvalitní práci, aby ses mohl rozhodnout, jestli nedat hodinky na servis jinam? 

Si myslíš že som spadol z jahody? Je to jediný servis pre celú ČR autorizovaný stačí????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím. A už se tu tahle věčná otázka, servisovat - neservisovat, i mockrát řešila. Zastánce i pravdu mají vyrovnaně oba názory, toto je ukázka, že příliš aktivní servisování může být víc na škodu, než servisní lhůty nějak rozumně protáhnout. Já jsem taky názoru, že 5 let je víc byznys než nutnost.

 

Dá se prozradit kolik takový servis stojí?

580 ečiek plus som dával meniť aj nové sklo takže plus 200 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...