Přejít na obsah

Chronograf automaty


code2

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Tak už došly hodinky vyrobeny ve Švýcarsku s kořeny v Čechách, dříve vlastněný Američanem a teď koupeny Japoncem.

 

První dojem - nijak mně nezaujaly ale po 3 dnech si na ně začínám zvykat, a začínají se mně líbit víc a víc  :) Přeci jen ten design je mírně výstřední a na ruce nejdou přehlédnout, co se týče strojku tak jde zatím kolem 6-8 sekund do plusu, myslíte že se to zlepší? 

 

Nemám žádné zkušenosti s takovýmto strojkem, mohu ho natahtovat ručně, neničí se ručním nátahem? 

post-50201-0-19734800-1520172780_thumb.jpg

Upraveno uživatelem code2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6-8 s denne je velice dobrej vysledek. Sednout by si to mohlo ruznyma polohama pri odkladani ( to si ale nastuduj, v tom jsem se ztratil :-)).

S tim natahem, nebylo mi to doporucovano, ale duvod nevim, nepatral jsem po tom, snazim se tomu vyhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem někde četl, ze to doporučení je o tom nerozjizdet ten stroj manuálně často, občas to nevadí, ale když to někdo takto rozjíždí permanentně, ze se tam něco opotřebí (zuby na nějakým kole) a musí vyměnit. Moje zkušenost za léta s hodinkami je ?čím víc komplikací, tím víc poruch?. V těch Bulovach není ETA, ale Sellita SW500, mělo by se to ale chovat obdobně.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje osobní zkušenost se 7750 je taková, ze je důležité, jak kvalitně je udělané propojení korunky se strojkem, je tam přece jen několik poloh korunky s protisměrných nastavovanim, takže se s tím často šibuje, je to namahanejsi a když to není uděláno jako tank, občas se to sere. To se týká i mechanismu ovládání dne a data vevnitř, občas se to tam urve a pak ten den začne plavat a špatně preskakuje. Nejlíp asi to mít na watch winderu a nechat to jet prirozene. Ale samozřejmě se to pokazí občas na par hodinkách...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak to s těmi mými prvním chronografy nedopadlo moc dobře - bylo mi divné že není absolutně slyšet rotor a že se mně hodinky párkrát zastavili na ruce. Tak jsem napsal prodejci, a ten mně odepsal, že mohu hodinky odnést svému hodináři a že mně zaplatí opravu.

 

No a dnes mně hodinář posílá email s fotkami, kde prostě jaksi chybí rotor!

 

Tak jsem mu napsal, ať mně pošle nový kus který je v pořádku nebo ať mně pošle celou částku nazpátek, tak jsme zvědav jak to dopadne.. Každopádně jsem nasranej. 

 

Kupoval jsem zde https://www.ebay.com/itm/Bulova-Accutron-Mens-65B167-Accu-Swiss-Chronograph-Black-Dial-Watch/262585766586?epid=702914393&hash=item3d2354d2ba:g:asUAAOSw65FXt2fC

post-50201-0-41593300-1521204100_thumb.jpg

post-50201-0-49806300-1521204107_thumb.jpg

post-50201-0-64815300-1521204115_thumb.jpg

Upraveno uživatelem code2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...