Přejít na obsah

Koupě Breitling Navitimeru


Alfonz

Doporučené příspěvky

Ahoj klubáci,

pořád mám nutkání shánět Breitling Navitimer. Jaký je váš názor na ně? Myslíte, že to může sloužit i trošku jako investice?

Koukal jsem že se dají kolem 80tisíc sehnat, tak nad tím přemýšlím.

 

Díky za rady :)

Aleš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

vidím že ti nikto neodpovedal zatiaľ :) ale na toto sa ťažko odpovedá. Navitimery sú pre mňa legenda, ikona, podobne ako Submariner či Moony. Krásne hodinky, s B01 s rezervou 70 hodín to musí byť skvelé ,,ponoseníčko", ale ty asi smeruješ k inej verzii, že? Ako investíciu by som ich nevidel - na cene asi veľmi nestratia, ale nerátal by som, že bude stúpať. 

 

Pre mňa ale nepoužíteľné hodinky kvôli vodeodolnosti do 3 barov.

 

Jakub

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přesně jak píše Farookh, zaleží jaký typ. Primárně jde o to, zda mají inhouse strojek (B01, B02 a B04), u těch by se cena mohla držet. Pokud se poohlížíš po verzi World, Héritage, 1888 nebo QP, tak tam o investici určitě nepůjde.. Navitimery 01 jsem měl, teď mám Omegy moonwatche, ale u těch 01 jsem měl takový nějaký pocit, že mám na ruce pořádnou strojovnu.

Tak šťastnou ruku při výběru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přesně jak píše Farookh, zaleží jaký typ. Primárně jde o to, zda mají inhouse strojek (B01, B02 a B04), u těch by se cena mohla držet. Pokud se poohlížíš po verzi World, Héritage, 1888 nebo QP, tak tam o investici určitě nepůjde.. Navitimery 01 jsem měl, teď mám Omegy moonwatche, ale u těch 01 jsem měl takový nějaký pocit, že mám na ruce pořádnou strojovnu.

Tak šťastnou ruku při výběru..

bohužiaľ, sklamem ťa, ale Breitling in-house si bohužiaľ, až tak cenu nedrží :/ ( česť výnimkám - limitky, špeciality atď ) čo je veľká škoda.. ale s tým pocitom je to nápodobne :D hlavne ak máš na hodinkách ešte aj priehľadné zadné veko

 

Odoslané z SM-G950F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...