Přejít na obsah

Fotka

Koupě Breitling Navitimeru

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Alfonz

Alfonz

Začátečník

• Members
  • 16 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Omega a Breitling

Publikováno 17.únor.2018 - 14:04

Ahoj klubáci,

pořád mám nutkání shánět Breitling Navitimer. Jaký je váš názor na ně? Myslíte, že to může sloužit i trošku jako investice?

Koukal jsem že se dají kolem 80tisíc sehnat, tak nad tím přemýšlím.

Díky za rady :)

Aleš

#2 Farookh

Farookh

Učedník

• Member_50
  • 117 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Raymond Weil

Publikováno 21.únor.2018 - 18:24

Ahoj,

vidím že ti nikto neodpovedal zatiaľ :) ale na toto sa ťažko odpovedá. Navitimery sú pre mňa legenda, ikona, podobne ako Submariner či Moony. Krásne hodinky, s B01 s rezervou 70 hodín to musí byť skvelé ,,ponoseníčko", ale ty asi smeruješ k inej verzii, že? Ako investíciu by som ich nevidel - na cene asi veľmi nestratia, ale nerátal by som, že bude stúpať. 

Pre mňa ale nepoužíteľné hodinky kvôli vodeodolnosti do 3 barov.

Jakub

#3 mijamoto

mijamoto

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 56 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Omega, Breitling

Publikováno 5.březen.2018 - 20:50

Přesně jak píše Farookh, zaleží jaký typ. Primárně jde o to, zda mají inhouse strojek (B01, B02 a B04), u těch by se cena mohla držet. Pokud se poohlížíš po verzi World, Héritage, 1888 nebo QP, tak tam o investici určitě nepůjde.. Navitimery 01 jsem měl, teď mám Omegy moonwatche, ale u těch 01 jsem měl takový nějaký pocit, že mám na ruce pořádnou strojovnu.

Tak šťastnou ruku při výběru..

#4 didi986

didi986

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 50 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Breitling, Rolex, Omega

Publikováno 23.březen.2018 - 22:14

Přesně jak píše Farookh, zaleží jaký typ. Primárně jde o to, zda mají inhouse strojek (B01, B02 a B04), u těch by se cena mohla držet. Pokud se poohlížíš po verzi World, Héritage, 1888 nebo QP, tak tam o investici určitě nepůjde.. Navitimery 01 jsem měl, teď mám Omegy moonwatche, ale u těch 01 jsem měl takový nějaký pocit, že mám na ruce pořádnou strojovnu.
Tak šťastnou ruku při výběru..

bohužiaľ, sklamem ťa, ale Breitling in-house si bohužiaľ, až tak cenu nedrží :/ ( česť výnimkám - limitky, špeciality atď ) čo je veľká škoda.. ale s tým pocitom je to nápodobne :D hlavne ak máš na hodinkách ešte aj priehľadné zadné veko

Odoslané z SM-G950F pomocou Tapatalku

#5 enslow

enslow

Megazávislák

• Member_50
  • 1 938 příspěvků(y)
  • Bydlí:zapadne slovensko

Publikováno 28.březen.2018 - 13:50

Z vlastnej sklusenosti mozem povedat ze navitimery 46mm na kozi su na ruke bohovske..