Přejít na obsah

Eterna KonTiki Diver


El Nano

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně se ta luneta líbí, i když na počítání piv to fakt moc není :D (samozřejmě na vajíčka i na pivo lze použít lumi šipku bez ohledu na neobvyklou indexaci na lunetě). Moc se mi líbí i spona, dýnko, korunka, vlastně celé hodinky jsou vyvážené, designově výrazné, hezké a funkční.... ale ten chybějící index na čtyřce prostě nedávám. Proti nodate verzi v bronzovém pouzdru je cifr v ocelovejch prostě invalidní. Nodate by byly boží, Date verze šla možná řešit líp. Ale odstranit jeden index z ciferníku, pro který jsou velké a výrazné symetricky uspořádané indexy charakteristické, to je ... dost odvážné :) Naštěstí to evidentně většině lidí nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem nevydržel, po utvrzení, že nutně potřebuji potápky, jsem objednal tyhle. Zvláštní vintage lumi nádech mi přišel prostě neodolatelný

 

 

 

11.1290.11.48_1753web1-810x810.jpg

Upraveno uživatelem ferrycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super!! Uz se tesim na fotky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak změna, omylem mi poslali černý 1290.41.49.1753 luneta je nazelenalá ale indexy klasický bílý,  a černá datumovka :frusty: nicméně jako kompenzaci nabídli 250euro slevu, tak mám trošku dilema jestli si je nenechám, ale asi spíš ano, za ty peníze :helpsmilie:

Upraveno uživatelem ferrycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky mi to vrtá hlavou ale zase když koukám na tu zelenou na indexech a tu bílou a porovnat to tak zase tak velký rozdíl když je to na sluníčku nevidím jediný rozdíl markantní myslim je ta černá datumovka

Upraveno uživatelem ferrycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...