Přejít na obsah

Jaké hodinky k rejnokovi 20 mm


Doporučené příspěvky

Neodolal jsem a zakoupil parádního modrého rejnojka 20 mm s tím, že si seženu dodatečně hodinky. Pátrám, ale zatím jsem se k ničemu kloudnému nedobral.

Máte typ na hodinky do 10 tis. které by společně s řemenem udělaly nádhernou kombinaci ?

Díky.

 

post-41393-0-25013100-1519289545_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě by se líbil na nějakých starých chrono Brajtlích, ale to už je přes rozpočet. I bikolor by snesl

 

 

PS - Tip s měkkým I znamená nějaké doporučení nebo odhad - např. Mám dobrý tip na výlet. Můj tip je, že v dnešním utkání vyhrají hosté. TYP. Slovo typ s tvrdým Y naproti tomu znamená: Druh, skupina (lidí, věcí) s nějakými určitými vlastnostmi (např. typ výrobků)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím, že na ty seiko by to sedlo!!! i přesto že mají spíše tmavý cifr.

jinak mě jako první napadly mondaine. akorát ve 20mm jsem v rychlosti našel jen tyto

http://www.hodinky-mondaine.cz/panske-hodinky-mondaine/120004-mondaine-helvetica-no1-regular-40-mm-mh1r2210lb-7611382578105.html

 

každý bauhaus styl se světlým cifrem bude fajn. jenže nomos tangente je asi přes limit. jedině nějaké levnější sourozence.

škoda, že vintážky jsou v mnoha případech 18mm. mám staré zlacené glashutte a nosím je na světle modré kůži a sedí jim to (podle mě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem myslel, že jsem na hlavu jen já, když sháním řemínku vhodné hodinky :-). podle mého, aby nebyla vidět ta snaha o sladění, nešel bych do modrého cifru, spíše bílého, stříbrného s modřenými ručkami.

 

namátkou ...

 

https://www.laco.de/de/uhren/chronographen/chronograph-helgoland

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas vyraznej remen, potrebujes nevyrazne hodinky, aby se to nebilo. Snaha sladit s necim nedava smysl. Chce to obyc jednoduche trirucky, bilej nebo kremovej cifr. Maximalne cernej. Modrej nebo jinak barevnej bych tam necpal. Kdyz jsou vyrazne hodinky, chce to naopak obyc remen, at to da vyniknout tem hodinkam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za inspiraci.

 

HAMILTON Navy Pioneer Automatic Silver Dial Men's 

 

perfektní, tuhle značku ještě nemám, líbí se mi, trochu mimo rozpočet, na fotce to vypadá, jako by měli pevné stěžejky.

 

post-41393-0-36422200-1519552668_thumb.jpg

 

LACO Helgoland

 

silná značka, kterou taky ještě nemám, jsou quartz ... ty mám jen CWC a více asi nepotřebuji.

 

post-41393-0-76294200-1519552681_thumb.jpg

 

Mondaine Helvetica

 

ty taky samozřejmě ještě nemám, je tam quartz, ale zase se dají sehnat občas za zajímavou cenu a mužu je posunou synkovi

 

post-41393-0-30677600-1519552687_thumb.jpg

 

Zjistil jsem, že bilý ciferník má cosi do sebe, v jednoduchosti je krása. Párovat řemen s modrým ciferníkem nejde, to je marný boj, modřené ručičky na bílém podkladě podpoří krásu rejnoka.

 

Díky za další nápady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezous: Ať měřím, jak měřím, tak Seiko SPC155P1 má rozteč nožiček 20mm. Taky jsem na mystifikaci s 22mm naletěl (i ve vlákně Gustafa o tom šla řeč) a objednal dvě modré gumy s bílým prošitím. Jedna s trnem a druhá s překlápěcí sponou. Pokud by měl někdo zájem, rád přenechám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...