Přejít na obsah

Seiko sbdx017 končí


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární dny

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moje 001 uz boli takmer v predaji, ale nakoniec si to stale rozmyslim. Aj ked teda su väcsinu casu len v sufliku.

Mozno Seiko pride s niecim takym, ze po starej verzii uz ani pes nestekne a budem mat pokoj, kedze ich nikto nebude chciet kupit :-)

Ale zase, ked vidim, co tu obcas pustaju medzi ludi...su v suchu a teple, tak nech lezia. A mozno kazdy ako toolwatche kupi SLA025 a tak...

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohli by změnit hlavně tu lunetu, třeba za keramickou. Ta lakovaná mě trošku odrazuje, protože když už jsem viděl nějakou odřeninu na těchto hodinkách, byla to luneta. 
Já si tak říkám, že tomu možná dají Spring Drive. To už by mohla být velká střela. Ale čert ví jak by narostla cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každej to máme jinak, ale stejně si rejpnu- často se tu řeší sklo a luneta (safír a keramika), ale vždyť hlavně tyhle dva prvky dělaj třístovky takovejma hodinkama jaký jsou, se safírem a keramikou by možná byly hightech, ale zdaleka by jim to tak neslušelo

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fade: Viděl bych to takhle -  Pokud tomu dají SD (nemyslím si to), budou to muset být z hlediska ciferníku výrazně jiné hodinky než stávající - ledaže by to byl první SD bez PR.

 

Saša: jasně, luneta vz. lak na piáno ty hodinky dělá, nějaký třeba SCC safír by tady sice asi nenadělal takovou mlhu jako u safírových moonů, ale taky bych ho nechtěl.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tipnul na SLA025 ve stříbrné s 8L35, SBDX021 :)

 

edit:

a samozřejmě X na korunce (doufám že, jen)

Ja myslim, ze budes hodne blizko, dava to tak nejak smysl a nemusely by vypadat spatne

 

Mohli by udělat konečně reinkarnaci 6105, ty mám radši než MAS.

Videl bych to, ze prijdou na radu pristi rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...