Přejít na obsah

Fotka

Seiko Premier Perpetual Calen.

Kinetic

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Allo

Allo

Učedník

• Member_50
  • 149 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Citizen, Seiko, Alpina

Publikováno 22.únor.2018 - 23:59

Ahoj,

nabídnu zde ještě Seika s kinetic pohonem. Model SNP001.

Jsou starší, nošené, ale v hodně hezkém stavu. Sklo čisté, na pouzdře minimální známky nošení, na tahu vlásečnice samozřejmě - klasika, které se nedá vyhnout, nebo já jsem ještě nepřišel na to jak :-)

Jedinou chybkou, na kterou jsem přišel až při čištění a následném focení, je nejspíš mikrosmítko prachu pod sklem, je to u pozice římské III, dá se to spatřit na některých fotkách.

Jsou starší, ale dlouho ležely v šuplíku. Po vytažení skákala vteřinovka po dvou, tak jsem nechal v oficiálním servisu vyměnit nabíjecí baterii a běží jak mají. Nicméně je podezřívám, že to smítko je od nich :-)

Mají věčný kalendář do roku 2100, velkou dobře čitelnou datumovku a měly by vydržet až čtyři roky bez nošení. Je to díky tomu, že se při 24h nepoužívání zastaví, ale jakmile je vezmete do ruky, ihned se zase samy nastaví a jedou dál.

Pěkná je i spona, která není obyčejná plechová, ale hezká "bytelnější", jako se dá vidět i jiných hodinek z vyšších řad Seiko.

Před lety byla ceníkovka zhruba kolem 24 000,-, nechal bych je za třetinu, takže nějakých 8 000 Kč. Výměna teoreticky také možná, vždy preferuji osobní setkání a budu se mu snažit jít naproti.

Jednu fotku dám sem, mám je nahrané na onedrive, abych je nemusel zmenšovat, takže odkaz na další zde: https://1drv.ms/f/s!...Vrq3T-1QvyT6__Q

Jsou z dneška a neupravované.

Přiložený soubor  DSCN7225.JPG   131,07K   192 Počet stažení

REFERENCE NA MOU OSOBU ZDE!  

#2 Allo

Allo

Učedník

• Member_50
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 27.únor.2018 - 12:24

Něco je na mušce, tak se s tím nebudem párat.

6 989,-, případně domluva.

#3 Allo

Allo

Učedník

• Member_50
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 4.březen.2018 - 14:52

Vyřízeno, děkuji a přeji, ať slouží a dělají radost.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Kinetic