Přejít na obsah

prim auto time


Doporučené příspěvky

Vozite je nekdo v aute? Zrovna premejslim co s nima jestli je dat do auticka a nebo je prodat? Co myslite? :-(

 

já jsem to měl v úmyslu, ale originál přichycení je magnetem, což mi nějak v interiéru nefachčilo ;-) A lepit jsem je nechtěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vozite je nekdo v aute? Zrovna premejslim co s nima jestli je dat do auticka a nebo je prodat? Co myslite? :-(

 

Asi se budeš smát, ale když jsem vezl partu chronoúchylů do Eltonu, tak jsem přemýšlel, kam své NOS umístit. V tak velkým autě, jako je Toyota LC jsem to nevymyslel. V tomto roce to musím napravit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se budeš smát, ale když jsem vezl partu chronoúchylů do Eltonu, tak jsem přemýšlel, kam své NOS umístit. V tak velkým autě, jako je Toyota LC jsem to nevymyslel. V tomto roce to musím napravit :-)

 

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si dobře vzpomínám tak to mělo samolepící plíšek přibalen coby příslušenství. Podobně jako třeba teploměry do auta a podobně. Ale kvalita samolepky byla samozřejmě pochybná, ty dnešní takovou drobnost zvládnou bez problémů.

 

aha, vidite, to mě nenapadlo. tak do toho bych šel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vozite je nekdo v aute? Zrovna premejslim co s nima jestli je dat do auticka a nebo je prodat? Co myslite? :-(

 

Já vozím Prim Autotime již pátým rokem v Tatře 603 přímo na plechové palubní desce, jsou mezi tachometrem a armaturou na autorádio.post-4132-1262726842.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

zdravím publikum

dovolil som si doplniť nejaké fotečky z autotimu

Maloobchodná cena - ešte originálna etiketa

 

 

Doplňam sú naozaj dostatočne presné - odchýlka minimálna, môžem si dovoliť tvrdiť že idú presnejšie ako iné tiež dobré značky (ak berieme do úvahy manuálny náťaHˇ)

post-35900-0-73584900-1412657223_thumb.jpg

post-35900-0-55358000-1412657238_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

230 korun, pane joooo, no kdysi a autosportu u věže to měli furt, ale mi to připadalo jako tintítko a hračka, prostě primky s ručním nátahem. Sem byl zmlsanej palubníma elektrohodinama z Volhy a pak žíguláka. Tohle sem nechtěl v žádním případě, přišlo mi to do mého vozu nevhodné, spíše rušící než pomáhající.Léty se to nezměnilo. Jediné slušné hodiny v čs.autě měl Favorit, Prim Quartz. S firmou Elektročas národní podnik jsem neměl zkušenosti.

*

T603, z příručky - Elektrické hodiny Elektročas, typu AH-603 umístěné na přístrojové desce nad sloupkem řízení volantu. Automaticky se natahují (elektromagnetem) v intervalech 1,5 min. Hodiny mají vlásek ELINVAR, kotvový krok 18 000 HZ a diferenci chodu +- 1,5 minuty za 24 hodiny. Elektrický okruh jistí vestavěna tepelná (bimetalová) pojistka. Knoflík k seřizování ruček na správný čas vyčnívá vespod z otvoru v krytu pod volantem. Knoflík spojuje s hodinami ohebný hřídek (bowden). Před seřizováním ruček se knoflík povytáhne a pak otáčí směrem doprava (ručky obíhají ve směru normálního chodu). Jestliže vznikne zkrat, přeruší vestavěná bimetalová pojistka okruh elektrického proudu. Přerušený okruh můžeme znovu spojit stlačením knoflíku na zadní stěně pouzdra hodin. Regulační zařízení chodu hodin je přístupné otvorem v zadní stěně pouzdra. Otáčíme-li regulátorem (malým šroubovákem) ve směru značky +, zrychlujeme chod hodin, při otáčení opačným směrem - chod hodin zpomalujeme.

*

ještě obr. autohodin a autorádia z dávnověku.

 

post-18915-0-34271000-1412669790_thumb.jpg

post-18915-0-54816400-1412669875_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...