Přejít na obsah

První KNIHA pro NEhodinaře.


Doporučené příspěvky

Čaute chronomaniaci,

 

chtěl bych se něco dozvědět o hodinařině, vím že knih je moc. Něco jako uvod pro hodinaře, nebo hodinaře začatečníky. Abych po přečtení trochu rozuměl hodinkám, servisu. Chtěl bych do budoucna jednou rozložit hodinky a možná je i  složit, aby při troše štěstí jeli. 

Má někdo nějakou osobní zkušenoust s dobrou knihou ? Anglické literatuře se uplně nebráním. 

Dočetl jsem se, že fajn je toto : http://www.watchmaking.se/BOOK/Book_PR/Book_PR.htm 

Četl to někdo ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, skus prelistovat tu

http://forum.chronomag.cz/index.php?/forum/38-soubory-ke-sta%C5%BEen%C3%AD/

Myslim ze tu toho bude dost

 

Jj díky koukal jsem. Myslel jsem nějakou jednu, dvě knižky co by mě jako amaterovi nekdo doporučil. Nechci pocházet dvacatery knížky abych zjistil, že pulce znich nerozumím a druhá půlka je pořad to stejný, po jejichž přečtení můžu teprve začít stou první půlkou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sežeň si skripta z Jihlavy, která napsala mistrová Peřinová s Horáčkem: Demontáž a montáž hodinek Prim kal.68. Kup si na Aukru tyhle staré primky. Skripta jsou detailně krok za krokem včetně fotodokumentace. Nic lepšího praktického, v tomto rozsahu odpublikovaného, neseženeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sežeň si skripta z Jihlavy, která napsala mistrová Peřinová s Horáčkem: Demontáž a montáž hodinek Prim kal.68. Kup si na Aukru tyhle staré primky. Skripta jsou detailně krok za krokem včetně fotodokumentace. Nic lepšího praktického, v tomto rozsahu odpublikovaného, neseženeš.

 

 

 

Paráda. Moc děkuju. Přesně něco takového jsem hledal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...