Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Komandýrskyje & perlon

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 mikymik

mikymik

Závislák

• Member_50
  • 836 příspěvků(y)

Publikováno 27.únor.2018 - 00:07

Londži, je to tvoje, sypej to sem, následovníci se brzy přidají.

#2 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha\ JČ
  • Fanoušek značky:Momentálně jak jinak, než Часы Восток - время точное, завод в городе Чистополь, Татарской АССР :)

Publikováno 27.únor.2018 - 15:21

Miki, tohle neklapne, vlastně sem Tě chtěl poprosit, jestli bys to nesmazal. Lidi si prostě kupujou Amfibie, ne Komandýry, a těch hodinek tu zdaleka nebude tolik, aby vlákno žilo. Ale když už si to takhle rozseknul, tak na druhou stranu, i když to sou vlastně anatomicky 100% 100vkový Amfibie, tak je pravda, že vám to tam s nima balastím, protože ačkoli se mi Amfibie jakkoliv strašně líbí a nedám na ně dopustit, sem prostě nevyléčitelně zamilovanej do tady těch k35tek. Takže: fotky klasicky příšerný, hodinky úžasný :) Vím, že sem měl jen štěstí na kus, ale stejně, kdo o nich přemýšlíte, nebojte se, sou fakt úžasný!

Přiložený soubor (y)

#3 mikymik

mikymik

Závislák

• Member_50
  • 836 příspěvků(y)

Publikováno 27.únor.2018 - 16:39

Já to nemyslel úplně vážně, protože mi bylo jasné, že z tak vybrané společnosti, která v amphibiím vlákně je, se ti na samotku jít chtít nebude. Nicméně, Londži, s kvalitou fotek jsi zde šel výrazně nahoru ;)

#4 kuncák7

kuncák7

skalpovanej apač

• Member_50
  • 10 503 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 27.únor.2018 - 17:05

Velice zajimave hodinky a na tom perlonu nevypadaj vubec zle.
S kvalitou fotek si starost nedelej, jsou tu taci, co se snazej, ale ani se ti nepriblizej.
kuncak7@seznam.cz
608315542

#5 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Momentálně jak jinak, než Часы Восток - время точное, завод в городе Чистополь, Татарской АССР :)

Publikováno 27.únor.2018 - 17:11

A víš, jak sem to vyřešil  :lol2: ? Vyrval sem krycí sklíčko na svým chinamobilu, pod který se furt usazoval bordel, takže teď mám čočku natvrdo :) . Jo, necháme to tady ležet jako billboard, kdyby se třeba někdo rozhodoval, jestli do nich jít, nebo ne :) Stejně by mě ale potěšilo, kdyby si je taky někdo koupil, tohle je samotka jasná :)

#6 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)

Publikováno 27.únor.2018 - 17:22

kuncák7: díky! A nechceš je taky zkusit? Třeba časem, výhledově? Mají je ještě v jedný zajímavý barevný variantě, takový hnědomedový, že bych tu nebyl sám ... :rolleyes:

Přiložený soubor (y)

#7 kuncák7

kuncák7

skalpovanej apač

• Member_50
  • 10 503 příspěvků(y)

Publikováno 27.únor.2018 - 17:23

Aspon se to raritka fora :-). A ta tva barevna varianta je hezci, o dost.
kuncak7@seznam.cz
608315542

#8 mikymik

mikymik

Závislák

• Member_50
  • 836 příspěvků(y)

Publikováno 27.únor.2018 - 17:24

Možná kuncák by se mohl přidat, ten teď asi žádné ruské nemá ;)

A s tím mobilem to byl dobrý nápad  :thumbsup_anim:

edit: jste to vymysleli i beze mě, hehe, hnedle jste dva

Tento příspěvek byl upraven od mikymik: 27.únor.2018 - 17:27

#9 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)

Publikováno 27.únor.2018 - 19:17

Znova díky! Mnooo ono pozor, musí si člověk odmyslet tu příšernou barvu toho ZULU  :lol2: . Kdyby se pořešilo správný obutí, tak by byly hodně zajímavý. Viděl bych to třeba na nějakej masívnější kovovej tah, ovšem zde vzniká trochu barevný problém, protože pouzdro má nějakou (hezkou) broušenou nebo kartáčovanou úpravu, a je trochu tmavší, jako lehká PVD a k tomu najít adekvátně barevný tah je celkem oříšek. Nevím, co je to za úpravu, ale není na nich ani jedna vlásečnice. Takže, vzhledem k tomu, že se apriori nejedná o potápky jako takové (WR 100m) klidně bych u nich viděl třeba i nějakou hezkou světlehnědou kůži.

#10 Murphy97

Murphy97

lenochod

• Member_50
  • 3 127 příspěvků(y)
  • Bydlí:PRG
  • Fanoušek značky:Konec zákazu předjíždění

Publikováno 27.únor.2018 - 20:12

Pudu proti proudu, ale me se ten med a khaki libi a to dost! Podle me to skvele ladi.

#11 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)

Publikováno 27.únor.2018 - 20:39

A proč bys měl jít proti proudu :) ? Vždyť to je v pořádku, jestli se Ti líbí. Je pravdou, že dneska mají všechny hodinky černý, modrý a bílý ciferníky (nebo nějakou variaci na bílou barvu), ale tahle barva je něco nového, je to trochu exotické; v dobrém smyslu slova a rozhodně upoutají pozorné pohledy. Tak že bych tu už netrčel na samotce sám   :rolleyes:   Připadám si tu jak na trestné lavici  :lol2:

Tento příspěvek byl upraven od LONGINES: 27.únor.2018 - 20:47

#12 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)

Publikováno 28.únor.2018 - 13:37

Je to krasavec i dravec

Přiložený soubor (y)

#13 kuncák7

kuncák7

skalpovanej apač

• Member_50
  • 10 503 příspěvků(y)

Publikováno 28.únor.2018 - 14:34

Zkus prosim i fotku lumi. Mela by byt skvela.
kuncak7@seznam.cz
608315542

#14 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)

Publikováno 28.únor.2018 - 15:10

Právě, že vůbec není :lol2: . Rychle začne vadnout, ale byť slabě, svítí přes celou noc a i ráno čas odečtu pohodlně. Seiko to v tomhle není ani náhodou, kdo hledá silnou lumi, bude zklamaný, na to radši upozorňuji, ale mě stačí. Sou to prostě takový "old-school" hodinky  :lol2:

#15 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)

Publikováno 14.březen.2018 - 16:35

Ukazují mi, že za chvilku opustím pracoviště, mám je prostě rád :)

Přiložený soubor (y)

#16 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)

Publikováno 21.březen.2018 - 14:25

Plevelit vlákno o Amfibiích se mi nechce, tak sem to dal sem. Obavy z Novičoku sem rovnou přeskočil, otevřel, nařídil a nasadil. Sou úžasný!!! Fakt sem šťastnej!

P.S. U.S. fólie jsou již samozřejmě na svých místech :)

Přiložený soubor (y)

#17 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2018 - 11:30

A ještě jeden blbej rychlocvak zadní strany, která je pro mě naprosto hypnotizující a úchvatná!

Přiložený soubor (y)

#18 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)

Publikováno 26.březen.2018 - 00:56

Udělali je prostě dobře. Fakt se mi líběj :)

Přiložený soubor (y)

#19 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 2 860 příspěvků(y)
  • Bydlí:Žilina, SVK

Publikováno 3.duben.2018 - 10:56

tieto by tie sli ;)

26112555126_4bfddeffde_c.jpg

Prim Linea 40

Ventus Mori M-6

Vratislavia Conceptum Heritage Chrono L.E.

Vratislavia Conceptum Formmeister

LUCH Red Star

#20 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 812 příspěvků(y)

Publikováno 4.duben.2018 - 02:45

Vím o nich, nejsou ošklivý, mě ale na nich vadí jedna věc: ciferník chrání organický sklo a dýnko má zase minerální, tahle (ne)kombinace mě prostě odrazuje. Holt sem perfekcionista. To se mi už mnohem víc líbí tyhle ty: https://meranom.com/...ica-690b21.html

Ale obecně, to průhledné dýnko je sice efektní fičura, ale moc praktická není, z důvodu že plné dýnko je mnohem odolnější proti elektromagnetismu, před kterým strojek ochrání. Průhledné je sice pěkné, ale už tu schopnost nemá.

Jinak sem K34tky uložil do hodinkovnice, na K35tky, co mi koupila manželka, prostě nemají ani náhodou. Je to extrémně povedenej kus. Stálá nulová odchylka, perfektně lícující indexy, luneta, vzorně zarovnaný ručičky, úplně jinej, úchvatnej zvuk strojku a chod rotoru - to se fakt nedá nenosit. Asi se ke mě dostal nějakou náhodou nějakej ukázkovej kus, přepychově dokončenej.
A pak,na mě sou K34tky málo ruský- latinka na ruskejch hodinkách, no, nejdřív sem myslel, že to skousnu když sem objednával, ale fakt se to nedá, to je jako by bylo na Rolexkách Ролекс :)

Přiložený soubor (y)