Přejít na obsah

oprava "dětských primek"


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

nevíte kdo by mi pomohl vyřešit následující problém? Jde o Primky mojí 6 leté dcerky. Nevím přesně typ a rok ale dodám foto. Ale budou tak z 80. let typuju. Má je moc ráda a nosí je když chce být parádnice.

 

Upadly jí na dlažbu a odpadlo a prasklo plastové sklíčko. Navíc upadla vteřinovka.

 

Asi nemá cenu se moc nimrat ve strojku protože jde hlavně o to že tikají a natahují se rukou. Přesnost jsme nikdy neměřili. Ale pokud by jste věděli o někom kdo by strojek alespoň vyčistil a v rámci možností provedl regulaci budu rád. Nepotřebuju čekat měsíce na náhradní díly. Stačí jen udržovací servis  náhrada sklíčka.

 

Prosím pomoc. Slíbil jsem že to bude v pořádku a nerad bych zklamal!

 

J

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu rozdil mezi hodinarstvim a prodejcem baterek.

Spis jsem chtel typ na nejakyho overenyho Primkare co ma v supliku stary dily.

Pochybuju ze Dusak, Bechyne nebo treba i pan Frydl co zde byval chvalen maji nahradni sklicko k 30 let starejm primkam.

Nehlede na to ze mne s tim vetsina posle k sipku a rekne at koupim jiny za par stovek.

 

Neni tu nikdo pres Primky overenej? Vim tu o par lidech co jsou zrecenzovany lidma s fora co delaj opravy regulace atd. Ale rad bych sel vice mene k nekomu ke komu treba davaj Primky zdejsi sberatele co drancujou bazary a pak ty lepsi kousky nechaj ozivit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti lepší a prověření mají práce na měsíce dopředu. A takovéhle primky fakt zvládne každý hodinář. Až je skoro urážka hodinářů pochybovat o tom, jestli zvládnou dát dohromady obyčejné primky. Co vlastně by hodináři dělali jiného, kdyby nezvládali primky?

 

Například takové sklíčko je základní věc a vždy se dá někde koupit a objednat, zásoba sklíček v šuplíku není k opravám hodinek nezbytná. Ani by to nešlo, nelze mít v šuplíku díly na vše co existuje, to nemá nikdo.

 

Fakt se toho neboj a navštiv hodináře. K šípku tě pošlou asi jen když budou mít hodně plno, ale to je normální i kdekoliv jinde, od autoservisu až po nemocnici

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlosi nejde mi o to že by běžnej hodinář nezvládl vysokou hodinařinu starejch Primek a nedokázal by tam nasadit plastový sklíčko a vteřinovku. Jde mi o to aby měl kde to sklíčko vzít. Připadá mi že nechceš rozumět co mám na mysli. Kde by jako objednávali sklíčko na 30 let starej model? Chci jen přehodit sklíčko z nějakýho podobnýho vraku na ten náš. A přesně proto že chápu fakt že každej hodinář nemá sklad velikosti tankeru s dílama od Alpiny po Zenith hledám tady typ na někoho kdo by náhodou mohl to sklíčko mít nebo vědět kde ho splašit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklíčka si hodinář normálně objedná, jak jsem psal. Můžeš to udělat i sám, jestli znáš přesný rozměr.

Například www.parexo.cz , ww.mavex.cz

 

Sklíčko je v podstatě univerzální součástka a pořád se vyrábí. Dnes jde objednat a koupit v podstatě cokoliv a díky internetu i kdykoliv a okamžitě, pošta to přiveze druhý den. Je to úplně snadné.

 

Není to sklíčko na přesně a pouze ten a ten 30 let starý model, ale plastové sklíčko toho a toho tvaru a průměru.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos. Je fakt že to jsem netušil. Beru zpět svůj podrážděný tón. Myslel jsem že jsi nějak zaseklý a nechceš poradit ale jen tak rýpat. Občas jsou všude na netu lidi co dělají že nechápou a občas nevím kdo to jak myslí. Promiň. No pošlu SZ JR_2010 a uvidím co z toho bude. Pokud by to nevyšlo dík za typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu rozdil mezi hodinarstvim a prodejcem baterek.

Spis jsem chtel typ na nejakyho overenyho Primkare co ma v supliku stary dily.

Pochybuju ze Dusak, Bechyne nebo treba i pan Frydl co zde byval chvalen maji nahradni sklicko k 30 let starejm primkam.

Nehlede na to ze mne s tim vetsina posle k sipku a rekne at koupim jiny za par stovek.

 

Neni tu nikdo pres Primky overenej? Vim tu o par lidech co jsou zrecenzovany lidma s fora co delaj opravy regulace atd. Ale rad bych sel vice mene k nekomu ke komu treba davaj Primky zdejsi sberatele co drancujou bazary a pak ty lepsi kousky nechaj ozivit.

 

Zkus hodinářství na Vyšehradské. Sklíčka tam vždy měli a primky umí.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklíčka si hodinář normálně objedná, jak jsem psal. Můžeš to udělat i sám, jestli znáš přesný rozměr.

Například www.parexo.cz , ww.mavex.cz

 

Sklíčko je v podstatě univerzální součástka a pořád se vyrábí. Dnes jde objednat a koupit v podstatě cokoliv a díky internetu i kdykoliv a okamžitě, pošta to přiveze druhý den. Je to úplně snadné.

 

Není to sklíčko na přesně a pouze ten a ten 30 let starý model, ale plastové sklíčko toho a toho tvaru a průměru.

Zdravím.

Taky bych chtěl poradit.Kde se dá objednat armovací sklíčko na PS II ?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...