Přejít na obsah

Pilotky


Petrando

Doporučené příspěvky

Nedá mi to, abych se nepochlubil s novým přírustkem. Koupeno od tichého skoro člena z Prahy. V bezvadném stavu, oproti sériovému stavu doplněné o oboustranné antireflexní safírové sklíčko a PVD tah. Tímto původnímu majiteli ještě jednou děkuji. Hodinky jsou mimořádně přesné, za 14 dní asi 5s. Hodinky na noc dávám na korunku. A ještě dnes mi přišel nový řemen od pana Kubsona :smile_anim: . Tak sem ho tam hned nasadil a zajímá mě váš názor. Mimochodem je velmi příjemný a docela masivní (počítám, že týden potrvá, než se natvaruje).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Remen k nim sedi, jen mam pocit, ze tu hodinky malinko zmensuje, ale muze to byt fotkou. Jinak gratulace ;)

Diky, ano, opticky to asi zmensuje, ale na ruce sedi paradne a to bile prositi ktere je diky tomu tak skutecnych 20mm od sebe to vypada opravdu pekne. Jeste sehnat cernou sponu a snad si dam na chvili pokoj :angel:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Diky, ano, opticky to asi zmensuje, ale na ruce sedi paradne a to bile prositi ktere je diky tomu tak skutecnych 20mm od sebe to vypada opravdu pekne. Jeste sehnat cernou sponu a snad si dam na chvili pokoj :angel:

mám pocit,že Fortis PVD spony na kožené řemeny nedělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Nedá mi to, abych se nepochlubil s novým přírustkem. Koupeno od tichého skoro člena z Prahy. V bezvadném stavu, oproti sériovému stavu doplněné o oboustranné antireflexní safírové sklíčko a PVD tah. Tímto původnímu majiteli ještě jednou děkuji. Hodinky jsou mimořádně přesné, za 14 dní asi 5s. Hodinky na noc dávám na korunku. A ještě dnes mi přišel nový řemen od pana Kubsona :smile_anim: . Tak sem ho tam hned nasadil a zajímá mě váš názor. Mimochodem je velmi příjemný a docela masivní (počítám, že týden potrvá, než se natvaruje).

 

Taky jsem o tomto řemenu uvažoval pro jedny z těchto.

post-1893-1208017752.jpg

Asi spíš pro ty černé Pilot Pro.

 

Zajala mě ta Tvá přesnost. 5s za 14 dní je perfektní. Moje Pilot Professional dělají 2-3 s za den a ty Flieger Chrono 3-4 s za den a považuju to za naprosto vyhovující.

Taky mám nejlepší přesnost, když je na noc odkládám na korunku. Je to jen náhoda, nebo to má nějaký technický odůvodnění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Fortisaci, poraďte, mají FORTIS PILOT v originálu minerální sklo či safírové, jedna pí. prodavačka mi v OC na Flóře tvrdila, že minerál, na Koscomu a Nestu píšou, že safír.

 

starsi maji mineral, novejsi safir. V prosinci jsem je kupoval otci, kulate narozeniny si to zaslouzi :-), maji uz safir.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fortisaci, poraďte, mají FORTIS PILOT v originálu minerální sklo či safírové, jedna pí. prodavačka mi v OC na Flóře tvrdila, že minerál, na Koscomu a Nestu píšou, že safír.

 

Já kupoval oboje už se safírem. Oboustranný antireflex. Kamarád ve stejném obchodě kupoval s minerálem. Myslím, že modely tohoto roku už mají safír všechny.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě prosím o jednu radu, kde mi v Praze doporučíte nákup Fortisů, zajímají mě modely FLIEGER x SPACEMATIC, zatím co jsem koukal na Flóře či Chodově mají vždy třeba jedny z nich (s ocelovým tahem), nevíte kde mají opravdu výběr, nutně je totiž potřebuji co nejdřív, když už jsem se rozhodl že si je pořídím, a nechce se mi čekat na objednání, chápete? :wacko:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to, abych se nepochlubil s novým přírustkem. Koupeno od tichého skoro člena z Prahy. V bezvadném stavu, oproti sériovému stavu doplněné o oboustranné antireflexní safírové sklíčko a PVD tah. Tímto původnímu majiteli ještě jednou děkuji. Hodinky jsou mimořádně přesné, za 14 dní asi 5s. Hodinky na noc dávám na korunku. A ještě dnes mi přišel nový řemen od pana Kubsona :smile_anim: . Tak sem ho tam hned nasadil a zajímá mě váš názor. Mimochodem je velmi příjemný a docela masivní (počítám, že týden potrvá, než se natvaruje).

 

 

 

Mužu prosím vědět, kde se dá koupit takový pěkný řemen. Jinak mám právě uplně stejný přírůstek. Pilot Prof. se safirem a kovovým tahem...ale rad bych i nějaký pěkný kožený řemen ;). Diky T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...