Přejít na obsah

Nové ocelové G-Shock gmw-b5000


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

V sobotu jsem zabrousil na hodinky-365 a byly tam oboje na předobjednání. Zlatý i stříbrný, pokud se pamatuju za necelých 19 tisíc. Stejně tak se tam dají předobjednat ty nové Rangemany. V pondělí jsem se díval znovu - a byly pryč z nabídky. Zůstaly jen nové Rangemany. Tak jestli je vůbec mít nebudou, nebo bylo v krátké době tolik zájemců, kdo ví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte náhodou, jak je to s dostupností těchto hodinek ? Stále se někde píše, že se jedná o limitky, že jich je málo atd. na chrono24 ceny nastřelené. Chtěl bych se tedy zeptat, zda se je vyplatí koupit (ty stříbrné, protože zlaté bych nenosil a do šuplíku kupovat hodinky nechci) tzv. investičně ? Nepočítám s tím, že by cenu nějak zvyšovaly, ale kdyby si ji alespoň udržely, tak by to bylo fajn a hnedka bych měl další důvod je koupit :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim kolegove,

šel jsem minulý tyden okolo Koscomu, nedalo mi a zeptal se na dostupnost. No a posuďte sami, př?ští tyden by jim mělo přijít 5 kusů (stříbrných) a 1 kus s gumovým / plastovým (to už si přesně nevybavím) řemínkem. Zlatý už prý nebudou, což odpovídá tomu, že by to měla být limitka (takže asi fakt bude) :) Na těch 5 kusu už byl celkem plný pořadník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdá se mi to, nebo je to vinou fotky, nebo mají nakřivo vložený modul? Z té fotky to tak vypadá. Nejlépe je to vidět na pravé straně displeje, kde stín, vržený okrajem na sklíčku není rovnoběžný se stranou orámování datumu... To samé dole, spodní okraj číslic jako by byl mírně šikmo oproti okraji toho průhledu sklíčkem. Ale třeba se pletu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi to, nebo je to vinou fotky, nebo mají nakřivo vložený modul? Z té fotky to tak vypadá. Nejlépe je to vidět na pravé straně displeje, kde stín, vržený okrajem na sklíčku není rovnoběžný se stranou orámování datumu... To samé dole, spodní okraj číslic jako by byl mírně šikmo oproti okraji toho průhledu sklíčkem. Ale třeba se pletu...

Nie, je to tak. Je to neduh, ktorý zdieľajú dokonca aj DLC limitky GMW-B5000TFC, ale vraj sa to dá spraviť, len ich treba otvoriť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

....jaký je rozdíl mezi GMW 5000D 1ER a GMW 5000D 1JF ??   ...jasný, jedny jsou podle značení na vývoz a jedny pro Japonsko ale je nějaký rozdíl i v samotných hodinkách ???    ...proč jsou ty pro Japonsko skoro dvojnásobně dražší ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jen info...

   Včera jsem se ptal v Německu u Bucherů na celokovové provedení a odpověděli mi , že by jim prý ještě nějaké kusy měly dorazit. Prý v následujících dnech/týdnech.

   Tak kdo by po nich toužil, má možná ještě šanci. Nevím nakolik je to pravda a jestli si nechtěli jen udržet zákazníka a časem by mi nabídli něco jiného.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...