Přejít na obsah

Nové ocelové G-Shock gmw-b5000


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Netuší někdo, proč se mi nechtějí automaticky synchronizovat přes radiový signál?Domácí město Praha, synchronizace zapnuta, k mobilu nepřipojeno, stopky ani nic jiného neaktivováno. Ručně se mi synchronizují, ale na tom samém místě přes noc prostě nic. Ostatní rádiové G-Shocky problém nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si myslel, že se mi automaticky rádiem nesynchronizují - ráno byl vždy displej bez kontrolky RCVD. K telefonu je rovněž připojené permanentně nemám. I bez aktivní kontrolky RCVD byl ovšem čas na chlup stejný, jako zbylé rádiovky. Je to totiž tak, že hodinky se snaží o dvojí synchronizaci. Přes noc o rádiovou a ve den pak od 6,30 bluetooth. O půlnoci jsem na ně koukl, hodinky si chytly rádio na brnk a RCVD svítilo. Ráno už ale kontrolka nesvítila, protože tím jak nejsou propojené s telefonem se nezdaří ranní bluetooth synchro a kontrolka zmizne. Čas je ale stále přesný..Mrkni na to, i podle manuálu by to tak snad mělo být..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si myslel, že se mi automaticky rádiem nesynchronizují - ráno byl vždy displej bez kontrolky RCVD. K telefonu je rovněž připojené permanentně nemám. I bez aktivní kontrolky RCVD byl ovšem čas na chlup stejný, jako zbylé rádiovky. Je to totiž tak, že hodinky se snaží o dvojí synchronizaci. Přes noc o rádiovou a ve den pak od 6,30 bluetooth. O půlnoci jsem na ně koukl, hodinky si chytly rádio na brnk a RCVD svítilo. Ráno už ale kontrolka nesvítila, protože tím jak nejsou propojené s telefonem se nezdaří ranní bluetooth synchro a kontrolka zmizne. Čas je ale stále přesný..Mrkni na to, i podle manuálu by to tak snad mělo být..

Děkuji za odpověď. Já ne ně vždy koukal až po sedmé hodině ráno, tak je možné, že už zase symbol RCDV byl "zmizelej". Škoda, že se nejde podívat jako u třeba DW 5000, kdy byla poslední synchronizace.

 

...přes MB6 by melo synchro fungovat tak, jak na GW 5000 čili ve dvě v noci, pokud ne, tak každou další až do pěti a pokud ani tak ne, tak zas o pulnoci...

..mě zas zajimá, jak se tam dostala ta Praha, když mají v HT menu nejbližší Paříž ...

Koupil jsem je z druhé ruky a je tam Praha. Já je k mobilu připojené nemám, protože nemám kompatibilní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není za co.. Je škoda, jak píšeš, že to člověk ráno nijak nezjistí. V aplikaci lze synchronizace vyčíst, ale pouze přes modrozuba. Taky ty synchronizace mohli "rozdělit", aby se dala zrušit synchronizace, kterou člověk nechce využívat a jela pouze jedna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...hele tak když je nevyužíváš s mobilem, tak si vymaž párování, co měl předchozí uživatel, a zkus potom MB6..třeba se chytnou...

jo to bych rád vypnul synchronizaci s mobilem, ale v návodu píšou o vypnutí přes aplikaci v mobilu. Třeba v nemocnici nebo tak. Nebo to jde vypnout i přes hodinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji pánové. To je to co jsem hledal...Podržel jsem to tlačítko až se zobrazilo ALL, ale nastavení města , ostatní nastavení jako vypnutí zvuku, power save a prostě vše zůstalo nastaveno jako předtím..

Upraveno uživatelem bacil.357
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cajk, tak jak psal kolega, dej pak echo.

Jinak jak se vám nosí po delší době? Myslím, co se váhy týká a skrz to neohebné napojení tahu.. Já mám ty na gumě s negativním displejem a pecka, ale plánuju dokoupit i tah. Mám ale užší zápěstí a navíc mi mění obvod podle teploty, tak mám trochu obavu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...