Přejít na obsah

Nové ocelové G-Shock gmw-b5000


Chumpus

Doporučené příspěvky

...nosí se příjemně, na hmotnost se zvykne celkem snadno  a jak nasadim GW 5000, tak jako bych nic neměl...jen kdyby se tak lehce nepoškrabaly..už je mám samej vryp a šrám....kovovej řeminek lze nechat volnější tak na prst ale pak při práci chrastí...vibrace, pády, údery snáší dobře...ale zdá se, že proti GW 5000 mají slabší hlasitost pípání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

..první se otloukl a poškrabal zadní kryt od spony, jak jsem je pokládal, pak spona a tak..  ale sklíčko zatim v pohodě..a to už taky pár ran schytalo...jinak zatim dojem perfektní ale já mám jen dvoje, takže snad napíšou něco i borci, co mají hodinek povícero...ale "náš" formát data a zobrazení času u stopek a odpočtu to u mě vyhrály a teď mě trochu mrzí, že to neumožňují i GW 5000...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zobrazení času při timeru apod. musí být. Přes to u mě vlak nejede. Používám ho několikrát denně. Jsem s modulem maximálně spokojen, první Géčka, které splňují do puntíku to, co od digitálek očekávám a navíc vypadají na živo fantasticky. A ten STN displej.. Mňam:-) Na Ventury se stále nechytají, ale v rámci Casia je to u displeje velký pokrok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě jeden postřeh vztahující se k "ocelovkám".

   Hodinky jsem kupoval od zdejšího člena. Při zkracování tahu potratil stěžejku z článku tahu. Protože jsme na to přišli až po dokončení obchodu, tak se mi samozřejmě snažil chybějící stěžejku sehnat.

  A teď to přijde.

  Napsal do Koscomu, jestli jde koupit originál stěžejka nebo set stěžejka+dílek tahu. A z Koscomu odpověděli, že nelze koupit ani stěžejku ani set. Hodinky byly koupeny u AD v Německu, tak jsem zkusil napsat přímo tam. Protože mám jen ty nejlepší zkušenosti z obchodníky v DE, byl jsem si jistý, že něco vymyslíme. Blesková odpověď přímo od majitele obchodu, že není problém jako náhradní díl koupit set stěžejka/dílek tahu za 15 Euro. Nabídl mi ale i možnost, když stěžejku oměřím, že se pokusí najít něco neoriginálního, co by pasovalo. Navíc příjemná komunikace, ikdyž jen po mailu.

   Zvolil jsem variantu originálního dílu. Shodou okolností je tento prodejce nedaleko mého zaměstnání, tak jsem tam poslal kolegyni z práce a ta mi to doručila pod nos.

 

   Takže opět český obchodník opět zklamal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ptám se jen informativně, jestli by šlo v případě potřeby objednat, protože není celkově moc kde k sehnání..

 

...ale je to ocel [snad] a s tou se dá pracovat...při nejhoršim je rozeberu, upnu do soustruhu filcovej kotouč, trochu pasty a bude to jak nový...

Upraveno uživatelem tovaryš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nejhezčí jsou ty DLC varianty ale ty už prodávají jen spekulanti za nesmyslný cenovky..   ..ty "stříbrný"  jsou na géčka trochu rozpačitý, to jo, ale jakožto nástroj pro všechny situace se oproti "obyčejným" hodí jen o něco méně [hmotnost]  ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...