Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravím osadenstvo :)

 

Mame tu hokej, futbal, tenis, golf a veľa iných športov, tak prečo by tu nemohlo byť aj MMA.

 

Verím, že veľa z Vás tento šport sleduje a fandí mu alebo jeho predstaviteľom teda zápasníkom.

 

Nachádzajú sa tu rôzne charaktery bojovníkov: od namyslených tlčhubov až po pokorných

borcov s veľkým srdcom.

 

Bol by som rád, keby ste sem pridávali Vašich obľúbencov, linky na ich zápasy, zaujímavosti

o nich a v neposlednom rade aj ich hodinky.

 

Začnem s človekom, ktorý ma včera potešil a obhájil svoj titul vo FNG84 a to v bantamovej

váhe (bantamweight) - do 61 kg a je ním nik iný ako TOMAŠ DEÁK

 

Aj keď mladý chalan, avšak človek zo starej školy s veľkým srdcom a pokorou.  

post-15319-0-87750100-1520106865_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Giovany21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 553
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já dlouho sleduju Denisu Procházku. Mám raději velké strikery. Pokorný kluk, který dře jako kůň a pracky má dlouhé jako chobotnice. Jeho flying knee je chuťovka. Líbí se mi, že kromě těla sílí i ducha. V Rizinu je superstar!

 

 

 

 

Díky za skvělé téma. Neodvažoval jsem se=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych mu to přál stejně jako každému z ČR/SR. Jediný z chlapů tam dokázal i vyhrát. Je to politika a nemám nejmenší tušení jak je on zajímavý pro UFC i kdyby vyhrál vše, co má naplánováno. Na druhou stranu má podle mě obrovskou výhodu, že drží pásy nejen v ČR ale i Anglii.

Doufám, že ve zdraví zvládne to neustálé nabírání a shazování při zvolené frekvenci zápasů. To je prostě mazec.

 

Jinak se moc těším na 28.6., kde už mám koupený lístky a bude to mé poprvé naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to užij. Moje poprvé naživo, co se týče MMA (dřív to byly ultimátní zápasy) bylo v Lucerně v 98'. Vale Tudo bez rukavic, minimum pravidel, kola snad 10 min. možná víc už si to přesně nepamatuju. No silnej zážitek to byl, nezapomenutelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych mu to přál stejně jako každému z ČR/SR. Jediný z chlapů tam dokázal i vyhrát. Je to politika a nemám nejmenší tušení jak je on zajímavý pro UFC i kdyby vyhrál vše, co má naplánováno. Na druhou stranu má podle mě obrovskou výhodu, že drží pásy nejen v ČR ale i Anglii.

Doufám, že ve zdraví zvládne to neustálé nabírání a shazování při zvolené frekvenci zápasů. To je prostě mazec.

 

Jinak se moc těším na 28.6., kde už mám koupený lístky a bude to mé poprvé naživo.

A co Viktor Pešta? Taky má v UFC jeden vítězný zápas. Mrkni na Sherdog=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak mam Karlose rad, tak se obavam ze na navrat do UFC je uz stary a uz na to nema. Jo, tady prejede vsechny v prvnim kole, ale dostat se dal, tak uz to neudycha. I kdyz hodne shodi, tak porad ma tech svalu na dalsi kola az moc a musel by se naucit u toho i odpocivat. No uvidime, ale spis verim, ze se tam dostane Denisa. Plus by si mohl vybirat lepsi soupere tady v CR. Doufam, ze klapne zapas s Attilou Veghem, coz je borec, ktery by ho mohl porazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak mam Karlose rad, tak se obavam ze na navrat do UFC je uz stary a uz na to nema. Jo, tady prejede vsechny v prvnim kole, ale dostat se dal, tak uz to neudycha. I kdyz hodne shodi, tak porad ma tech svalu na dalsi kola az moc a musel by se naucit u toho i odpocivat. No uvidime, ale spis verim, ze se tam dostane Denisa. Plus by si mohl vybirat lepsi soupere tady v CR. Doufam, ze klapne zapas s Attilou Veghem, coz je borec, ktery by ho mohl porazit.

 

No to nevím. Máš dva metry. Karlos je starej a Attila ten je snad 1985 nebo jak je starej ( nebo vlastně podle tebe mladej ?)

Myslím si, že v sobě má  Karlos srdce bojovníka takové co nemá nikdo z našich fighterů. Že mám v těle dynamit a fyzičku jako bejk je věc, která je bez debat.

 

Ale možná ho znáš lépe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Karlos je teď 102. ve světovém rankingu ve svojí váze. Je otázka, jestli bude mít zájem ho ještě nějaká velká zahranční liga podepsat. U nás (CZ/SK) je to jedna z velkých hvězd, ale ve světovém měřítku to není top bijec, ať má srdce bojovníka nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...