Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 559
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

WTF? Vždyť se v BJJ 99% času po sobě válí a snaží si na zemi dát nějakou páku.

Však jsem to tak myslel. Zjistíš co to je za dřinu a začne Tě to bavit sledovat. Ono jak říká Mara bjj bylo ze začátku stěžejní, teď je to hodně wrestling..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jj i bonus dostal. Ale teda ten twistter byl přísný, to jsem ještě neviděl. Obecně to bylo strašné bití... Bryce je zvíře. Mimochodem ta rotace na páteř musí strašně bolet, fuj... Celkem dost zábavné ufc ale i s těmi prelims a předtím boxem už to bylo dlouhé.

Komentátor na sport 2 je za trest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Koukal jsem na to živě, pak několikrát na youtube, sekvenci, kdy kovboj dostal kolínko po té, co mc minul levačkou jsem viděl několikrát zpomaleně. Vzhledem k úderům a kopům, které nakonec kovboje položily (těžce v případě dohody regulovatelné) , a délce nakládačky kterou na zemi dostával, si myslím že to bylo rovný.

 

Doplnění: 0:03

 

https://www.youtube.com/watch?v=NQux7yuIArs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne protoze v zapase, ktery z tebe udela v pripade vitezstvi hvezdu a neco pro co cely zivot dres jak magor. Tak presne ten po domluve pustis. Ti lidi jsou fakt vyjebani tvl...chapu, ze je ted doba kdy je kazdy na svete mma odbornik, ale z tohohle by me jeblo... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, ja sa do toho tiez nerozumiem.. ja len že to zaklinenie kde dostal 4x plecom boli z Cowboy strany pasívne , ale asi b uz otrasený z kolena . Aj v studiu hovorili chlapci , ze potrebuje v klietke čas na adaptaciu. Tak ten mu celkom zobral teda. Naposledy som v neviem akom zapase taky rychly nastup videl u Masvidala. Sialenca. A musi to byt sokujuce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...