Přejít na obsah

Me Too kampaň


long

Doporučené příspěvky

Ola kamarádi,

některé zdejší témata jsou o ničem a některá jsou naopak více či méně kontroverzní.

Mně tedy popravdě moc nezajímá, kdo má dnes jaké boty:-(

 

 A právě proto se tady zkusím zeptat na Váš slušně formulovaný názor na tuto kampaň.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Celá kampaň Me Too je dle mého nesmyslná a je to možné jen v USA.

Ty héérečky a ostatní , které ihned neoznámili, že je někdo obtěžoval mají stejný díl viny jako ti chlapi, jelikož ty héérečky svým nejednáním umožnili obtěžováni dalších žen!!!

Měli by být stejně tak perzekuované ne li stíhané.

Měli jít na policajty a oznámit obtěžování, násilí a nebo útisk v jakékoliv podobě v době kdy se toto opravdu dělo a ne za dvacet let!

Ale vlastně ony mlčeli jelikož se jim to hodilo, čerpali za tu svoji svolnost výhody, třeba dostali hezkou filmovou roli. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud nejsi ultra feministka, tak je ti tahle kampaň k smíchu. Má přítelkyně i mé kolegyně nad tou hysterií kroutí hlavou.

 

Navíc, začlo to na Svatym lesíku a při možnosti vidět něktére kousky jejich produkce mi to přijde, tak trouchu, jako pokrytectví. 

Upraveno uživatelem John_Lenon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sexuální násilí je dost velký problém, v některých částech světa dost zásadní problém. Me Too ale dělá medvědí službu a celé to obrací naruby ...... můj slušně vyjádřený názor nemůžu publikovat  :shutup:

Upraveno uživatelem Ruiz.aw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sexuální násilí je dost velký problém, v některých částech světa dost zásadní problém. Me Too ale dělá medvědí službu a celé to obrací naruby ...... můj slušně vyjádřený názor nemůžu publikovat  :shutup:

 

Nebavím se o sexuálním násilí páchané nejen na ženách, ale o kampani Me Too

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

některé zdejší témata jsou o ničem a některá jsou naopak více či méně kontroverzní.

 

Mně tedy popravdě moc nezajímá, kdo má dnes jaké boty:-(

 

Long, ved si si aj sam sebe poradil, ako to jednoducho vyriesis, aha, ked ta boty nezaujimaju:

 

Vždyť do tohodle vlákna věčný kritiku nechoď! Nutí Tě někdo ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longu já myslím, že ses pustil do hodně nelehkého úkolu. Kampaň jak je vedená se mi nelíbí. Je obrovská, nekontrolovatelná, brutální... Jenomže ona dost možná byla přesně taková i situace v daném období v Hollywoodu. Spousty těch hereček/herců tam skákalo kdekomu do postele dobrovolně, při vidině získání dobrých kšeftů. Pokud se dnes tito označují za oběti, patří jim dát přes prsty. Ano, oni svým chováním dávali těm "nadřazeným" pocit, že můžou cokoliv. Ale pak tam byla určitě řada skutečných obětí. Těch kteří byli opravdu takové situaci, že to umožnilo těm producentům, majitelům studií a dalším, je zneužít. A ti skutečně zneužití měli jen malou šanci se bránit. Byli tlačeni smlouvami, drogami, fotkami, jiným vydíráním... To jestli mohli promluvit dřív než po dvaceti letech je na zváženou. Dost z nich, myslím, určitě mohlo. Dost jich to i udělalo. Dost ne - nemohlo, nebo mohlo a neudělalo. To jak tak kampaň narostla a kam se valí je ale dost divoké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kampaň je klasická hysterie američanů. V době, kdy stačilo málo neudělali nic a teď, když už to zas tak moc není třeba, budou dopady šílené. Už před 20 lety se prodávaly formuláře o souhlasu se sexem (kluci to dávali holkám podepsat před stykem - no tož tomu říkám k...va předehra :) ). Bavil jsem se před pár lety s lidma ve státech a srovnával pracovní prostředí u nás.

Některé věci mi přišly na palici - jsem vychovaný hodně svým dědou - prvorepublikovým gentlemanem. Aby to, že ženské otevřu dveře a pustím ji první, dotyčná identifikovala jako sexuální obtěžování, mi příjde prostě úplně pokřivené. Logika věci "jsem žena, on mi otevírá dveře - naznačuje tím, že jako žena nejsem dost silná, abych si je otevřela sama, staví mě tím do méněcenné role v souvislosti s mým pohlavím, což je chování, které je na pracovišti absolutně nepřípustné a cítím se tím velmi dotčena".

Dopady MeeToo budou v ještě sešněrovanějším pracovním prostředí nejen v showbusinessu. Madonna kdesi napsala, že na začátku kariéry tomu dala všechno, včetně panenství. Věděla, co je třeba udělat a neměla morální problém to udělat. Nějak si nevybavím, taky se hlásí k MeeToo ?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před 20 lety jsme měli v práci jednoho vrátného. Takového bodrého staříka, co měl o všem přehled. S každým se hned dal do řeči, aby věděl - no prostě nejdůležitější persóna. Jednou na něj takhle přišla řeč a kolegyně - taková mladá drobná blondýnka -  povídá:

"Já když se ráno na vrátnici zapisuju, tak on vždycky dělá, jako že musí někam neodkladně jít. A když kolem mě prochází, pokaždé se o mě jakoby nenápadně omylem otře." 

A po chvilce dodala:

"Ale neříkejte mu to, mně je to příjemný."

 

Takže asi tolik z mé strany k celé kampani :)

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V padesátých honili komunisty a byl to takový hon na čarodějnice.  Dnes se honí chlípníci.  Typická americká histeriie.  Blbý je že tomu dost lidí věří.

A tradičně se tomu frantíci a taloši smějou.

Popotahovat bulvárem někoho, že někomu,  před dvaceti lety šáhl na zadek?.

Měla padnout facka.  Když je po právu tak si borec stěžovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...