Přejít na obsah

Fotka

Stowa.de

stowa flieger marine german antea

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 9 431 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 8.březen.2018 - 14:41

Rad bych pridal jednu pozitivni zkusenost s original shopem Stowa na strankach www.stowa.de.

Vybiral jsem pro sveho otce k 60. narozeninam hodinky. Puvodne jsem chtel zavitat do staje Longines a daval jsem ruzne poptavky a pak jsem jedny Lonziny i koupil, jenze doslo ke komplikacim a nakonec z nich seslo. Proto jsem do dalsiho vyberu zahrnul mamu i sestru, ktere se na darku chtely podilet a dal jim vybrat z nekolika ruznych hodinek. Nakonec to vyhraly Stowa Marine Original ve velikosti 41mm, s manualnim strojkem Unitas 6498 a jeste dalsi customizaci. Tolik tedy na uvod.

V nedeli jsem chtel provest nakup, ale bohuzel diky problemum s mym Paypalem jsem nebyl schopny nakup dokoncit. V pondeli rano jsem sedl k pocitaci a videl jsem tam email ze Stowa, kde se velice mila pani ptala, jestli jsem se snazil nakup provest, ze vidi, ze tam byl nejaky problem a jestli mi s tim muze pomoct. Uz to me velice mile potesilo. Clovek si pripada, ze je jako zakaznik dulezitej.

Pani jsem vysvetlil co a jak a domluvili jsme se, ze to zkusim v pondeli znovu a dam ji vedet. V pondeli se mi podarilo nakup uskutecnit, podal jsem tedy uspesny report do Nemecka. Obratem mi doslel email, kde pani chtela potvrdit rozsah a podobu customizaci na hodinkach, dal se ptala i na velikost zapesti tak, aby byli schopni uz rovnou nastavit mesh z vyroby. Ve stredu mi potvrdila, ze veskere me pozadavky byly implementovany a v patek jdou hodinky do vyroby. Odesilat budou 26.3. a zacatkem dubna jsou hodinky u me. Presne v terminu, ktery potrebuji.

Popravde receno jeste ted na to koukam s otevrenou pusou. Presne takhle si predstavuju prozakaznicky pristup a je jedno, jestli jsem Nemec, Cech nebo Arab. Jsem proste zakaznik a hotovo.

Doufam tedy, ze to tak bude dal pokracovat a dodaji, co slibili. Update sem hodim az bude akce uzavrena. Celkovy pristup Stowa me ale mile prekvapil.

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#2 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 3 653 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 8.březen.2018 - 15:01

Pekny pristup, tak ako ma byt, dufajme teda ze to bude vsetko cajk:)

#3 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 391 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 8.březen.2018 - 17:09

Stowa ma custom service na jednicku. Pani Fanny Auer jeste uraduje? :-)

#4 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 9 431 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 8.březen.2018 - 19:47

To nevim. O me se stara pani Barbara Schöttle :)

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#5 jetjet

jetjet

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 50 příspěvků(y)
  • Bydlí:Doma
  • Fanoušek značky:Doxa

Publikováno 18.duben.2018 - 18:27

Perfektní komunikace.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:stowa, flieger, marine, german, antea