Přejít na obsah

Omega_Možná někdy Rolex


luksa

Doporučené příspěvky

Přátelé předně mi dovolte poděkovat za tento web.

 

Někdy před Vánoci jsem se rozhodl pořídit své první pořádné hodinky. Do té doby jsem nosil hodinky zn. Archimede (viz přiložené foto). Volba padla na Omegy Seamaster 300 M. Můj první pokus byl koupit tyto hodinky přes Chrono24 od obchodníka z Norimberka "P + S Watches" za cca 65000,- Kč. Ani po dvou měsících jsem hodinky neměl, zrušil objednávku a (byť se ztrátou cca 4.000,- Kč) měl peníze zpět na účtu. Následně jsem se rozhodl, že tuto investici (radost ;-) ) budu řešit přes AD a koupil jsem je v Omega butiku (Dušák). Přístup a chování naprosto bez chybičky ;-). 

 

Dokonce jsem se už s hodinkami stihl trošku poprat, když jsem hájil čest partnerky, ale to sem nepatří ;-) 

 

Přátelé mám dotaz. Omega se mi moc líbí a zvažuji koupi Aqua Terra. Chtěl bych je vyloženě k obleku. Ale při ceně u AD cca 140.000,- Kč mě napadla i varianta Rolex Datejust II. Na chrono24 je vidím kolem 160.000,- Kč, ale nevím, jestli chci znovu zkoušet stejnou cestu.

 

Moje cenová relace je asi 200.000,- . 

 

Díky za názory.

 

L.post-62431-0-33081300-1520526601_thumb.jpgpost-62431-0-33081300-1520526601_thumb.jpg

 

P.S. Omylem jsem vložil dva stejné obrázky a marně pátrám, jak vložit nový ... 

Upraveno uživatelem luksa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas 200 voci k dispozici, chvili sleduj sekci prodej a pak do toho praskni. Myslim, ze soucasna nabidka (pocinaje Rolex a Panerai,  pres Speedy Tuesday a konce u fullgoldovych JLC nebo Jaquet Droz co tam ma tusim mrakous) je vysoce nad standardy chrono24. A navic to mas od proverenych nasincu (a nebo sikovnych bratru Polaku).   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Šel bych do Explorer I, lepší oblekovky nejsou :)

Expy 1 jsou neskutecne univerzalni. A kdyz jsem je dal na kuzi (jednoduchy kordovan s Rolex trnovkou) tak se hodily i k obleku :-) Asi je budu zase muset koupit...

Upraveno uživatelem Pjurcik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná budu za dobytka, ale mi se líbí k obleku normálně i klasický tah. Dokonce i ten Bond style s natem. Ještě jsem teda neměl koule vzít Moony na to jejich nato a jít na ples, ale líbí se mi to. Ale to asi kvůli toho, že to Craigovi tak nějak žeru :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové díky moc všem za podnětné příspěvky/rady. 

 

Evidentně je o čem přemýšlet a co dále studovat/sledovat. 

 

Dříve jsem si rovněž nedokázal představit nosit k obleku jiné hodinky, než s koženým páskem. Nicméně pozorováním a teď i z vlastní zkušenosti si dokážu představit obě varianty, skoro spíše právě ten kovový tah. Ono samozřejmě taky hodně záleží kupříkladu na barevné kombinaci manžetových knoflíčků a podobně. 

 

Ještě jednou díky za výše uvedené odpovědi a toto fórum vůbec.

 

Hezký víkend!

 

P.S. Mnou prvně vložené fotky jsou samozřejmě strašné = foceno ipadem. 

 

 

post-62431-0-04331600-1520671308_thumb.jpg

post-62431-0-42953200-1520671334_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aqua Terra na tahu jsou k obleku v pohodě. A co navíc:

- výborný in-house strojek 8500

- 60hodin nátah

- není problém sehnat pod 90 000,-

- na kůži vypadají taky dobře 

- zlaté indexy a ručky

- není ostuda je vzít i k nekošili

- WR 150 - které oblekovky to mají :-)

post-34012-0-24718000-1521199859_thumb.jpg

post-34012-0-69337200-1521199866_thumb.jpg

post-34012-0-29711600-1521199876_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Za 200k k obleku je toho mraky. Za to kludne das aj expy1 a ATcka naraz. Ale obidvoje mi pridu ako univerzaly. Ak chces ciste oblekovky tak za to kupis JLC, alebo nieco z produkcie z udolia Glashutte. Zalezi co vlastne chces, kazdopadne prajejm prijemny cas vyberanim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

 

Za 200k k obleku je toho mraky. Za to kludne das aj expy1 a ATcka naraz. Ale obidvoje mi pridu ako univerzaly. Ak chces ciste oblekovky tak za to kupis JLC, alebo nieco z produkcie z udolia Glashutte. Zalezi co vlastne chces, kazdopadne prajejm prijemny cas vyberanim.

Tie nové JLC padnú k obleku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...