Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Frederique Constant Hybrid

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Garminak

Garminak

Učedník

• Member_50
  • 125 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Garmin

Publikováno 9.březen.2018 - 05:50

Zajímavé řešení...

Zdroj iDnes

https://mobil.idnes....39_mob_tech_ram

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Garminak: 9.březen.2018 - 05:51

#2 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 348 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:MORAVA

Publikováno 9.březen.2018 - 07:22

Pěkný článek, díky za odkaz.

Autor zastává myšlenku, kterou zároveň vyvrací.

Plavecké: Timex Ironman
Vintage: Prim, Doxa, Digitálky Lucerne, Seiko 5
Kapesní: patent Remontoir, Thiel, Omega, Doxa

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#3 PavelK

PavelK

Závislák

• Member_50
  • 688 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 9.březen.2018 - 16:05

Neumím si dost dobře představit, koho takový hybridní strojek přiláká. Je to rozhodně zajímavé, ale podle mě to spojuje spíš nevýhody mechanických a elektronických strojků, než jejich přednosti. Myslím si, že zastánce mechaniky odradí baterka a zastánce elektroniky odradí nepřesnost mechaniky. Ale třeba se pletu.

#4 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 3 558 příspěvků(y)

Publikováno 9.březen.2018 - 23:52

Pochopil bych kdyby ta elektronika dokázala nepřesnosti strojku decentně korigovat (tak jako to umí třeba Spring Drive), aby se majitel na přesnost hodinek mohl prostě spolehnout - tak nějak si představuju synergicky fungující hybrid mezi mechanikou a elektronikou. Separátní baterkou poháněný měřák kalorií nekomentuju, to ve spojení s mobilem dovede i čínskej fitness náramek za pětikilo na stejné nebo druhé ruce. A "integrovaný vibrograf" je IMHO dobrý akorát k buzeraci majitele, že ten tikající krám za ranec se už zase nechutně rozchází a je potřeba ho seřídit. Takže ten (hovadní kurzivou provedený) nápis HYBRID si hoši z marketingového mohli klidně ušetřit...  :thumbsdown_anim:

#5 Bells

Bells

Live simply

• Member_50
  • 3 709 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Surfers Paradise
  • Fanoušek značky:Alpina, Magrette, Omega...

Publikováno 12.březen.2018 - 08:47

Mě to teda tak špatné nepřijde, konečně alespoň trošku vkusně zakomponované smart funkce pro ty, kteří chtějí mít stále mechaniky a hlavně něco, co může nazvat hodinkami a ne je vyměnit za ty všechny škaredé smarty s displejema, co mají do hodinek opravdu hodně daleko. Sledování přesnosti se mi hodně líbí, protože to dělám i sám, tak proč to nemít rovnou. Jsem docela zvědavý, kam toto ještě posunou, jak to bude fungovat v reálu a zda to poté hodí i do jiných modelů, tento není zcela v mém zaběru, ale v něčem jiném by mě to možná i zajímalo.

Btw: vrtič rovnou v krabičce, to je taky zajímavá výbava balení.

tumblr_o8ebyzdFmk1tddy8wo1_500.jpg
        Mé fotovlákno "Magrette Regattare Tiki & Australia Story", které už není jen o Magretkách
tumblr_okypu6N0Ft1tddy8wo1_r1_500.jpg

Alpina Watches Czech Instagram

#Alpinawatchesczech