Přejít na obsah

Fotka

Prim Sport II bronz - nodate

Prim Bronz Nodate Sport

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Waya03

Waya03

Megazávislák

• Member_50
  • 1 347 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Řevnice
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 13.březen.2018 - 09:44

Ahoj,

prodám místní limitku Prim Sport II bronz - nodate, číslo 3 v sérii. Hodinky jsem převzal z Eltonu těsně před vánoci a poslední 3 měsíce intenzivně nosil, nyní je další kus na cestě takže bych je poslal dál. Včera jsem lehce přeleštil plastové sklíčko polywatchem a je téměř jako nové, tři takřka neviditelné vlásečnice stále pozoruji, asi bych musel přitlačit ještě trochu více. Na hodinkách se vytvořila hezká patina, nicméně určitě by šly dostat i zpět do stavu jak vyšly z továrny. Celý měsíc leden jsem měřil přesnost chodu a výsledkem je velice stabilních přibližně +17sec. To je pro strojek 68.3 zřejmě naprosto přijatelná hodnota a šla by nejspíše i zkorigovat u hodináře. Chod strojku při natahování je příjemný a stojek je po generální opravě v rámci přípravy limitky. Na hodinkách nejsou žádné záseky či ťukance, na fotkách na sklíčku je vidět pouze prach a nějaký chloupek, vlásečnice na sklíčku nafotit nelze jsou takřka neviditelné. PVD povrchy v pořádku bez otěru. K hodinkám jsou přiloženy dvě originální náhradní lunety (nepoužité) z Eltonu. Hodinky jsou na příjemné gumě značky Hirsh s matnou černou PVD trnovou sponou. Hodinky samozřejmě v záruce u Eltonu, nebyly otevřeny. Mé původní náklady jsou 13250kč+původní stroj 68.3+servis strojku+guma+spona=~14500kč.

Cena 13000kč včetně pošty (cenné psaní) či občerstvení při setkání v Praze a okolí.

Přiložený soubor  PSII_nodate_1.JPG   126,04K   63 Počet stažení

Přiložený soubor  PSII_nodate_2.JPG   131,66K   65 Počet stažení

#2 Waya03

Waya03

Megazávislák

• Member_50
  • 1 347 příspěvků(y)

Publikováno 13.březen.2018 - 13:24

Řeším s prvním zájemcem v pořadí, po dokončení zamknu.

#3 Waya03

Waya03

Megazávislák

• Member_50
  • 1 347 příspěvků(y)

Publikováno 15.březen.2018 - 10:09

Hotovo, díky za prostor k inzerci!

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Prim, Bronz, Nodate, Sport