Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Co maj ty Ingy za strojek kluci? Je to in-house nebo pseudo-in-house tj. prekopana ETA s nejakym IWC oznacenim?

 

Joystick: Ty jsem samozrejme zvazoval a venoval jim par hodin surfovani...  Ta znacka je hodne lakava ale neodhodlal jsem se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co maj ty Ingy za strojek kluci? Je to in-house nebo pseudo-in-house tj. prekopana ETA s nejakym IWC oznacenim?

 

Joystick: Ty jsem samozrejme zvazoval a venoval jim par hodin surfovani... Ta znacka je hodne lakava ale neodhodlal jsem se.

Neodhodlal proc? Neco Ti na nich nevyhovuje?

Kriterium to vicemene vyhovuje a samozrejme VC. Ja mit tolik volny cashe, skocim po nich

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co maj ty Ingy za strojek kluci? Je to in-house nebo pseudo-in-house tj. prekopana ETA s nejakym IWC oznacenim?

 

Joystick: Ty jsem samozrejme zvazoval a venoval jim par hodin surfovani... Ta znacka je hodne lakava ale neodhodlal jsem se.

Voni ty Ingy nevypadaj na tenky placaty ruce moc dobre.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci (holku jsem nezaregistroval), díky všem za tipy - dost jsem nad tím přemýšlel...  Pro něco jsem se rozhodl, už jsem v tom i něco podnikl a když to vyjde tak do 14 dnů to sem postnu. Pak mám v hlavě ještě druhou volbu ale ta bude muset počkat...  Přeju všem, ať si splní svůj hodinkovej sen a kdo si ho už splnil ať si to užívá. Zdarec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Díky kluci :)

 

Hájbít GMT. Hustý. V Koscomu sem si na tu zelenou limitku málem vykoukal voči.

Asi Peacocky? Na živo jsem je neviděl tak se možná mýlím, ale z fotek mi přijde ten cifr jako pěkná divočina. A taky mají bílý date věnec :(

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...