Přejít na obsah

Končím...


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Ona taky spousta takovýchto nešvarů vzniká tím, že za psaným slovem nejde poznat pocit toho kdo to píše a jak to vlastně myslí. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, dost často napíšu něco o čem já vím, že to myslím v dobrém, ale tak jak je to napsané to ten druhý nemusí chápat stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos řek moc pěkně.

BTW Kamila znam přes 20 let, páteční obrázky jsem miloval. Ha. Vždycky jsem u nějakýho pivka zjistil, že v reálu ty lidi vůbec nejsou kokoti, jak se jeví tady ve virtuálu.

 

je to tak, taky jsem dřív nechápal, co Kamil a spol. na těch seikách vidí a teď je nosím už dobrých pár let, pojďme na pivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamil stále razil nějakou Prahu 6, tak by se třeba nechal ukecat... co jen tak vzpomínám. 

 

Je mi líto Kamilova odchodu a především toho, kam se toto fórum, ale i celá naše společnost, ubírá...  

 

podle mne už na Petřinách není, naposledy jsem za ním jel do Karlína, takže se nabízí Gate, ale tam nemají pivo, respektive plzeňský

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile, ještě to prosím přehodnoť. Třináct let je kus života a já Tě z těch třinácti let znám kolik? Deset, dvanáct? A vím jistě, že nejseš žádná kurva. Ale tohle vlákno se nemělo jmenovat 'Končím...' ale spíš něco jako 'Omluva'. Soráč hoši, chybička se vloudila, neudělal jsem to nejlíp, blablabla.... A třeba si i někam na pár dnů zalýzt a pak se vrátit jako ten starej dobrej zábavnej chlápek a klidně zas jako root admin, kterej sám nemoderuje jen je k dispozici moderátorům jako nejvyšší autorita, když už na to Zandl takhle prdí. Tohle fórum miluješ, to nejde takhle odejít.

 

moudra to slova Zmiziku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost, ještě před 2 lety nabádal na setkání v Dejvicích (a bydlel někde na Petřinách)

Před dvěma lety jsem u něj byl a Petřiny to nebyly. Ale je možný, že se vrátil v dalším období do míst, kde jsem u něj byl poprvý jako teenager.

A jinak hospody na šestce jsou supr, okolí Hradčanský, Kulaťáku, Slamník... bezva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, mohl by mi nekdo, klidne i do sz napsat, co se stalo Kamilovi, uz tady netravim tolik casu a nejak mi tady asi neco uteklo. Diky moc

Nestalo se mu snad nic, prostě položil funkci a odešel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před dvěma lety jsem u něj byl a Petřiny to nebyly. Ale je možný, že se vrátil v dalším období do míst, kde jsem u něj byl poprvý jako teenager.

A jinak hospody na šestce jsou supr, okolí Hradčanský, Kulaťáku, Slamník... bezva...

Já byl za ním v Karlíně, ale to už je tak 6 let a prý už tam nebydlí, ale v Karlíně přej jo. Akorát už nevím, kdo mi to říkal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A  víš, že se Ti ani kamaráde nedivím. Za měsíc si založíš nový nick a budeš si dál dělat radost s hodinkami

 

Celá společnost hrubne a vidíme každý den v politice i jinde, že být sprostý, vulgární stále dokola rozdmýchat konflikty je fajn a vlastně jsi nakonec hrdina a stále středem pozornosti.

Nevím jak dlouho se známe a  ani to nechci počítat, ale virtuální prostor snese všechno a klávesnice Ti do držky nedá. To tady fůra lidí zneužívá !!!

 

Bohužel si tady stále mnoho Chronopacientů neuvědomila, že šerif může být jen jeden. Jak to dělá a jestli se mu vše povede, může bez sypání soli do otevřených ran hodnotit jen člověk s nadhledem a ne vysírka, který se baví tím, že pod každou diskusi a nebo rozhořívající se konflikt přiloží ještě polínko.

 

Přeji Ti více  volného času, klidu a něco nového na ruku !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mohu zajistit separátní prostor v Karlíně kousek od metra Križíkova ( vedle na ulici je i placené parkování) v restauraci Globus : http://restauraceglobus.cz/

 

Pivo, jídlo i separátní prostor není problém zajistit a ti kdo už tam byli vědí dobře, že je tam fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Nevím, proč se páchají tyto virtuální sebevraždy, stejně to ti lidé nevydrží a  zaregistrují se znovu, třeba už jen proto, aby si přečetli reakce na je samotné. A nebo to prostě ze zvyku železné košile nevydrží. Potom je stejně někdo dle stylu odhalí a je to akorát trapné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...