Přejít na obsah

Končím...


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Když už píšeš takový traktát, to se nemůžeš alespoň podívat na odkaz, který je o pár příspěvků výš?

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/116044-chronomag-uklidn%C4%9Bn%C3%AD/page-2&do=findComment&comment=2104575

 

 

Nesleduji Tvůj každý post. A moje poznámka nebyla mířena na Tebe, vím, že jako moderátor jsi s pravomocemi jako měšťák, měl jsem je stejné. V některém ze tří vláken, které se tomuhle průseru věnují, Kamil píše, že si vzal práva root admina zpět neb nebylo zbytí. A než tady zavřel krám, mohl to udělat, neudělal, to je celé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nesleduji Tvůj každý post. A moje poznámka nebyla mířena na Tebe, vím, že jako moderátor jsi s pravomocemi jako měšťák, měl jsem je stejné. V některém ze tří vláken, které se tomuhle průseru věnují, Kamil píše, že si vzal práva root admina zpět neb nebylo zbytí. A než tady zavřel krám, mohl to udělat, neudělal, to je celé. 

 

Nemusíš sledovat každý můj post, to opravdu,nikoli, ale než napíšeš něco ve stylu : vražda na tyranu není zločinem, tak by asi bylo dobré si vlákno nad sebou přečíst. Právě pro takové, jsem to dal raději do dvou vláken, aby byla vyšší pravděpodobnost, že to sdělení bude nalezeno.

 

No, co se dá dělat, Tobě se to nepovedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ban pro Gaba mi prijde jako nesmyslnej, v ramci soucasne amnestie kdy se vse promiji by bylo na miste mu ho zrusit, coz?

 

Bobe, jdi s tím do háje. Touhle dobou rozdmychat další kontroverzní diskuzi může jen naivka.

 

EDIT: HM, už se toho "chytil" Zmizík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, popravdě začíná mě to tady trošku dost srát.

 

Chápu, ale tak tady to ještě nezhoršuj. Makám jako idiot na tom, aby tenhle lapsus neměl dalších pokračování. Tvé poznámky mou snahu nabourávají. Jakkoli si dovolím označit nás dva jako kamarády, co myslíš, jaký mám teď názor na to co děláš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, ale tak tady to ještě nezhoršuj. Makám jako idiot na tom, aby tenhle lapsus neměl dalších pokračování. Tvé poznámky mou snahu nabourávají. Jakkoli si dovolím označit nás dva jako kamarády, co myslíš, jaký mám teď názor na to co děláš?

Ok, omlouvám se. Dám si chvíli pauzu. Muset číst prostoduché provokace buzeranta Boba by mě asi nadobro zničilo. Čus všem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš sledovat každý můj post, to opravdu,nikoli, ale než napíšeš něco ve stylu : vražda na tyranu není zločinem, tak by asi bylo dobré si vlákno nad sebou přečíst. Právě pro takové, jsem to dal raději do dvou vláken, aby byla vyšší pravděpodobnost, že to sdělení bude nalezeno.

 

No, co se dá dělat, Tobě se to nepovedlo.

 

 

Bohužel i s takovým tupým materiálem, jako jsem já, musíš jako moderátor pracovat. Pokud mě nesejmeš nebo nepůjdu do prdele. To je celé.

 

edit: Milis mě inspiroval, dělej si tady, co chceš, končím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizíku a Romane, to je snad poprvé, co si podaly ruku Pardubice a Hradec Králové (pokud si dobře pamatuji místa Vašeho výskytu). Aniž by Vám dvěma kdokoli ubližoval, dokázali jste se vytočit do nepříčetna. Takže až přestanete mít PMT, rádi Vás tady zase uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja (nickolas) jsem asi jednim z tech tri nazdarku, co si tady zvesela krafali pod novym nickem. Krafnul jsem jednou, abych poradil (to jsem nemusel) a krafnul jsem podruhe, abych tlesknul Karlovu patku (to jsem proste musel). Jo pardon, ve vcerejsi uvolnene atmosfere jsem krafnul jeste jednou (to jsem taky nemusel).

Novy nick jsem si zalozil presne z toho duvodu, o kterem psal Roman...vedla se tady vasniva diskuse o vecech, ktere se tykaly i me a ja jsem ji chtel cist (neprispival jsem). Napsal jsem, Kamile bez do prdele. Nebylo to plivnuti na Kamila. Nebyl to osobni utok. Bylo to plivnuti/utok na to CO Kamil udelal a JAK to udelal. Napsal jsem to s vedomim toho, ze bananovou dietu vyfasnu, takze jsem ten ban chtel co nejvic respektovat. Trosku jsem to obesel a ulehcil si to, ale myslim ze jsem tim alter egem moc skody nenadelal. Krom tech tri zbytecnych krafnuti jsem napsal par SZ a vyresil si jeden rozjednany obchod.

To je za me asi vse k novemu nicku a k osobnim utokum na Kamila (a pokud mi nekdo zprostredkuje kontakt, rad Kamilovi to moje didoriti vysvetlim).

 

nickolas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy mate tu menstruaci sladenou?

 

 

Zmizíku a Romane, to je snad poprvé, co si podaly ruku Pardubice a Hradec Králové (pokud si dobře pamatuji místa Vašeho výskytu). Aniž by Vám dvěma kdokoli ubližoval, dokázali jste se vytočit do nepříčetna. Takže až přestanete mít PMT, rádi Vás tady zase uvidíme.

 

 

Bohužel jsem sem nakoukl, protože mě zaujalo, kdo je to ten brekeke. 

Využiju tedy své slabosti, abych okomentoval posty dvou spřátelených gynekologů amatérů.

 

Bobe, s Milisem nemáme sladěnou menstruaci, ale většinou alergii na hlupáky. 

 

Berte, s mým vytočením jsi se úplně netrefil. Nejsem vytočený, povídal jsem si Straspolem, a byl jsem celkem rád, protože jsme každý jiný a mockrát jsme si spolu nepopovídali. Takže jsem měl docela radost, že jsem odhadl, co asi svým postem myslel. Do toho rozhovoru jsi se narval s plnou vervou a začal jsi obhajovat svoje kroky, ačkoli opakuji, Tebe nepovažuji za strůjce toho konfliktu, který tady vznikl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja (nickolas) jsem asi jednim z tech tri nazdarku, co si tady zvesela krafali pod novym nickem. Krafnul jsem jednou, abych poradil (to jsem nemusel) a krafnul jsem podruhe, abych tlesknul Karlovu patku (to jsem proste musel). Jo pardon, ve vcerejsi uvolnene atmosfere jsem krafnul jeste jednou (to jsem taky nemusel).

Novy nick jsem si zalozil presne z toho duvodu, o kterem psal Roman...vedla se tady vasniva diskuse o vecech, ktere se tykaly i me a ja jsem ji chtel cist (neprispival jsem). Napsal jsem, Kamile bez do prdele. Nebylo to plivnuti na Kamila. Nebyl to osobni utok. Bylo to plivnuti/utok na to CO Kamil udelal a JAK to udelal. Napsal jsem to s vedomim toho, ze bananovou dietu vyfasnu, takze jsem ten ban chtel co nejvic respektovat. Trosku jsem to obesel a ulehcil si to, ale myslim ze jsem tim alter egem moc skody nenadelal. Krom tech tri zbytecnych krafnuti jsem napsal par SZ a vyresil si jeden rozjednany obchod.

To je za me asi vse k novemu nicku a k osobnim utokum na Kamila (a pokud mi nekdo zprostredkuje kontakt, rad Kamilovi to moje didoriti vysvetlim).

 

nickolas

 

Nickolasi, děkuji za vysvětlení pohnutek, které Tě k tomu vedly. Naprosto Tě chápu, ale tváří v tvář těm sra-kám, které se tady rozlily se mi nechce zabývat jednotlivostmi. Budu rád, až Vás budu technicky moci odbanovat a vše se snad vrátí do běžných kolejí na straně uživatel i modů. To je vzkaz pro uživatele i mody. Zatím, prosím, používej své Brekekekekekeke :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...