Přejít na obsah

Končím...


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Tak se mi ty tři dny v báni podařilo přežít aniž bych si založil náhradní identitu a vracím se s chladnou hlavou. Asi nemá moc cenu se ke kauze dál vyjadřovat, vše podstatné už tady padlo. Něco málo si ale neodpustím.

 

Kamilovy činy byly dlouhodobě za hranou. Jsem rád, že členové nemlčeli, ale postavili se proti tomu. Mlčením bychom špatné a nelegitimní kroky jen schvalovali. Nejde jen o to, co udělal (to bych třeba ještě pochopil), ale o to, jakým způsobem to udělal. A nebylo to poprvé. Mazání vlastních příspěvků, když si uvědomil, že v nich ze sebe udělal vola (viz listopadová kauza ve vlákně Vostok Amphibia), mazání slušných a ničím pravidla neporušujících příspěvků jenom proto, že obsahovaly kritiku jeho osoby, neoprávněné použití alternativního nicku k provokaci a rozpoutání toho, co tady proběhlo... A následné rozdávání banů za rozhořčené reakce, které po svém výstupu musel čekat. Když se někdo chová jako namyšlené hovado, nemůže očekávat, že se k němu ostatní budou chovat gentlemansky.

 

Jsem rád, že Kamil ze své funkce odešel, protože když z příspěvků nejvyššího představitele fóra čiší arogance, sebestřednost, ješitnost, zamindrákovanost, pohrdání ostatními a nutkavá touha ukázat svou neomezenou moc, není se čemu divit, že atmosféra na fóru houstne.

 

Kamil pro fórum určitě udělal spoustu záslužné práce, kterou řadový člen nedocení, protože to není na první pohled vidět a bereme to jako samozřejmost. Za to mu nepochybně patří dík. Nicméně mnohými svými akcemi nejen z poslední doby tady spíš škodil. Budu rád, když se vrátí, jistě má na fóru k mnoha tématům co říct, ale prosím, už ne ve výkonné funkci.

 

Přál bych nám všem, aby se našel slušný a spravedlivý admin, který bude svoje poslání vykonávat s pokorou, zdravým rozumem a citem.

 

Moderátory bych chtěl požádat, aby vždy potrestaného člena informovali, za co dostal ban. Pokud totiž nevím, za co mě stihl trest, nemohu se tomu příště snažit vyvarovat a trest se tak míjí účinkem.

 

Dál bych se k této kauze nechtěl vyjadřovat a rád bych se vrátil k tomu, proč tady primárně jsme, tedy k hodinkám.

Pořídil jsem si svoje první smártwoče  :punk:

 

post-33141-0-58870400-1521232842_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Milá Bublino

 

Bohužel toto vše je zaviněno tím, že na Chronomag chodí lidé úspěšní a v každém ohledu individuality. Potom taky bohužel  vysírky no :-)

longu jako pane úspěšný a velká individualita tohoto fora,cítím z toho něco .......jseš blb a to jsem se hodně držel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bublina je pryč, já jsem zpět z výkonu trestu. Včera jsem si tady pod tím druhým nickem celkem vodevíral hubu, což nemám ve zvyku, původní plán byl, že si budu jen číst, vzhledem k tomu, že se mě celá tahle komedie poměrně dost týkala, chtěl jsem zůstat v obraze. Reagovat jsem začal až na Bobův duchaplnej post, kterej mě teda sakra zvednul z gauče. Prdele a buziky jsme si včera přátelsky vyjasnili, takže dobrý.

 

Veřejně jsem se dotázal modů, jestli to smáznutí vlákna myslej vážně, Kamil začal trochu hrozit a najednou pic a celý vlákno bylo v hajzlu. Kdyby to bylo viditelně pouze zamčený, asi bych se víc při následný reakci krotil. Nevím, jak konkrétně fungujou moderátorský nástroje, ale tohle mi přišlo přes čáru. Představil jsem si zpocenýho Karla, jak každej pátek už několik let smolí ten příděl, na kterej tu čeká mraky bláznů, no a najednou mu (a nám všem) to někdo naprosto bez mrknutí voka pošle k čertu. To, že to root admin za pár minut zase milostivě vodemknul, jsem nemohl tušit. A asi nejen já. Následný promázávání dotazů-v případě Lucida naprosto legitimního- tomu dalo korunu. Jo, já jsem taky napsal, at jde Kamil škodit jinam a že je mi z tohodle na blití. Nepoužil jsem žádný sprostý slovo, dokonce ani prdel, troufám si tvrdit. Ani hovno tam nebylo. Napsal jsem to asi dost nevybíravě, ale já to tak v tu chvíli prostě cejtil, no. K smrti nerad se hádám, fakt mě to vyčerpává a jen velmi nerad se do nějakých sporů zapojuju. Ale když někdo udělá botu, nota bene někdo, kdo by měl bejt autoritou, a to ne jen morální, hubu držet teda nebudu. Mám to tak celej život a mockrát jsem už dostal přes prsty. Za těch skoro vosum let, co tu smrdím, jsem neměl s nikým tady žádnej velkej konflikt, nepamatuju se, že bych si s někým sprostě nadával a urážel se. Asi by mě to pak i trochu mrzelo. Tohle byla premiéra a já doufám, že zárověň derniéra. Fakt nejsem konfliktní typ člověka.

Mně osobně ani tak nešlo o omezování fotek koz a zadků v pátečním vlákně, vytočil mě především způsob toho provedení a následná reakce v podobě bezhlavýho banování, to jsem prostě nepobral. Kdyby Kamil použil svůj nick, vůbec by se to takhle celý nevyhrotilo. Takhle to byl prostě jenom jeho truc, nic víc. Každej někdy udělá kravinu, já pustil nervy na špacír, protože jsem cejtil křivdu. Musím asi víc meditovat. Proti Kamilovi nemám nic, neznám ho, jeho chování mě nasralo a proto jsem se ozval. Dostal jsem trest. To je celý. Závěrem si dovolím vyřknout poslední blábol, za kterej asi dostanu po hubě, ale co už. Tohle vlákno měl autor začít trochu jinak, třeba lehkou omluvou, protože tohle prostě dobrý nebylo, na tom se asi shodneme, že?! Pokud ovšem necejtí ani špetku viny a nás, kteří se ozvali, bere jen jako ubožáky, pak už nemám co dodat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bublina není nováček, ale zabanovaný člen Villain83, který tady do všeho kafrá, jako by se nechumelilo. Proti všem pravidlům fóra si na dobu trestu založil nový nick a jede vesele dál.

Aby ses náhodou neposral, moralisto.

Myslím, že bys měl zůstat ve vlákně o Primkách a už nikdy neaspirovat na moderátora, bude to tak nejlepší pro všechny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bublina je pryč, já jsem zpět z výkonu trestu. Včera jsem si tady pod tím druhým nickem celkem vodevíral hubu, což nemám ve zvyku,

 

Za těch skoro vosum let, co tu smrdím, jsem neměl s nikým tady žádnej velkej konflikt, nepamatuju se, že bych si s někým sprostě nadával a urážel se. Asi by mě to pak i trochu mrzelo. Tohle byla premiéra a já doufám, že zárověň derniéra. Fakt nejsem konfliktní typ člověka.

 

 

Aby ses náhodou neposral, moralisto.

Myslím, že bys měl zůstat ve vlákně o Primkách a už nikdy neaspirovat na moderátora, bude to tak nejlepší pro všechny...

 

Autor zastává názor, který svým projevem popírá.

Jseš dost ubožák. Budu si to pamatovat a tak k tobě nadále přistupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zrovna ze se budu opakovat.. pecte na to...klid do Vasich dusi.. ;-)

 

A mate to mit... ;-))

 

Cinque... dieci.... venti... trenta... trentasei...quarantatre

 

Ora s? ch'io son contenta;

sembra fatto inver per me.

Guarda un po', mio caro Figaro,

guarda adesso il mio cappello.

 

S? mio core, or ? pi? bello,

sembra fatto inver per te.

 

Ah, il mattino alle nozze vicino

quanto ? dolce al mio/tuo tenero sposo

questo bel cappellino vezzoso

che Susanna ella stessa si fe'.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě si k tomu řeknu poslední.

 

Tahle kauza s Kamilem mně asi otevřela oči. Číst si tady nechutně devótní posty od borců, kteří označují lidi s jiným názorem za trolly mně způsobuje až fyzickou nevolnost a při srovnání Kamila s pilotama v Anglii jsem se skoro poblil trapností za toho zakomplexovanýho joudu, kterej tu nehoráznost vypustil z huby. Pro notorický vyznavače dodržování pravidel za každou cenu bych sem moh postnout tu fotku z Václaváku v roce 1942, jak tam celý náměstí pěkně hajluje. O úsloví, že funkcionář má vždycky pravdu bych v realitě nikdy nepřemejšlel ani sekundu, jaká je to píčovina.

 

Nechci už tady reagovat na lidi, kterým označení oponenta za vysírku a rozvraceče automaticky implikuje, že oni jsou Ti Dobří. Hodinky mě už vlastně dlouho moc nezajímaj, svoje jsem tomuhle fóru dal a svoje jsem si vzal, už sem nebudu nic dalšího psát, snad mě to časem přejde úplně a nebudu sem lýzt vůbec. Aspoň bych se nemusel koukat na různý vytlemený a ťukací smajlíky od lidí bez názoru a odvahy.

 

Milis.

 

Bonus: A nakonec všimnul podpisu místního policajta Manty. Nic zlejšího a zakomplexovanějšího jsem snad nikdy nečet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

.....Nebyla zrovna prdel rovnat Hasňu a YPA, když si vjeli do kožichu....

Kekecej, fakt jo? Já si tuhle příhodu vůbec nepamatuju. Vidíš, a dneska tu oroduju za zrušení jeho IP banu. Myslel jsem, že jsme se vzájemně poslali do řiti jen s Frantíkem. Ale vzhledem k tomu, jak nám to udobřování v Lokálu U Bílé kuželky jde, tak nebude na škodu si to zase někdy zopakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kekecej, fakt jo? Já si tuhle příhodu vůbec nepamatuju. Vidíš, a dneska tu oroduju za zrušení jeho IP banu. Myslel jsem, že jsme se vzájemně poslali do řiti jen s Frantíkem. Ale vzhledem k tomu, jak nám to udobřování v Lokálu U Bílé kuželky jde, tak nebude na škodu si to zase někdy zopakovat.

Ty si totiž hovado, ale tak nějak s karakterem, takže není lehký te posílat do řiti. To chce dost úsilí :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě si k tomu řeknu poslední.

 

Tahle kauza s Kamilem mně asi otevřela oči. Číst si tady nechutně devótní posty od borců, kteří označují lidi s jiným názorem za trolly mně způsobuje až fyzickou nevolnost a při srovnání Kamila s pilotama v Anglii jsem se skoro poblil trapností za toho zakomplexovanýho joudu, kterej tu nehoráznost vypustil z huby. Pro notorický vyznavače dodržování pravidel za každou cenu bych sem moh postnout tu fotku z Václaváku v roce 1942, jak tam celý náměstí pěkně hajluje. O úsloví, že funkcionář má vždycky pravdu bych v realitě nikdy nepřemejšlel ani sekundu, jaká je to píčovina.

 

Nechci už tady reagovat na lidi, kterým označení oponenta za vysírku a rozvraceče automaticky implikuje, že oni jsou Ti Dobří. Hodinky mě už vlastně dlouho moc nezajímaj, svoje jsem tomuhle fóru dal a svoje jsem si vzal, už sem nebudu nic dalšího psát, snad mě to časem přejde úplně a nebudu sem lýzt vůbec. Aspoň bych se nemusel koukat na různý vytlemený a ťukací smajlíky od lidí bez názoru a odvahy.

 

Milis.

 

Bonus: A nakonec všimnul podpisu místního policajta Manty. Nic zlejšího a zakomplexovanějšího jsem snad nikdy nečet.

 

 

 

Kekecej, fakt jo? Já si tuhle příhodu vůbec nepamatuju. Vidíš, a dneska tu oroduju za zrušení jeho IP banu. Myslel jsem, že jsme se vzájemně poslali do řiti jen s Frantíkem. Ale vzhledem k tomu, jak nám to udobřování v Lokálu U Bílé kuželky jde, tak nebude na škodu si to zase někdy zopakovat.

 

 

Ty si totiž hovado, ale tak nějak s karakterem, takže není lehký te posílat do řiti. To chce dost úsilí :-)

...to Frantik + Milis - a já myslel, že už jen tady chcete vysírat. Tak snad, až se Hasňa ukotví ve vedlejším údolí, tak za vámi vyrazíme (já teda na zodofku)...pochybuji o možnosti opačné zeměpisné variantě i když by vám to prospělo....asi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...