Přejít na obsah

Baselworld 2018


Skopky-Sonny

Doporučené příspěvky

Zdarec,

 

letos budu mít premiéru, jedem na 2 dny čt/pá. Oproti minulému ročníku prý dost ubylo vystavujících, nicméně pořád věřím, že to bude stát za to.

 

Chystá se někdo? Popř.nějaký rady, tipy, triky co kde a jak?

 

www.baselworld.com

 

A ještě appka ke stažení, kde je seznam i rozložení vystavovatelů. Jak moc je užitečná zatím nedokážu zhodnotit. Mám v plánu to projít víceméně celý.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.insideguidance.baselworld

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to není fake news a zakládat kvůli tomu vlákno ?Longines Baselworld 2018? se mi nechce, ale že by do heritage řady přibyla reedice Nautilus? Pokud je to pravda a nepodělají rozměry, bude to pecka! Dost podobný Oris 65... ale nic oficiálního jsem nenašel

post-32970-1521744189,69.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to není fake news a zakládat kvůli tomu vlákno ?Longines Baselworld 2018? se mi nechce, ale že by do heritage řady přibyla reedice Nautilus? Pokud je to pravda a nepodělají rozměry, bude to pecka! Dost podobný Oris 65... ale nic oficiálního jsem nenašel

attachicon.gifIMG_7209.JPG

 

krásný, ale vypadají docela macatě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zaslouzily by si rucni natah.

Vzhledem k tomu, že jde o potápky a předpokládám, že budou mít šroubovací korunku, tak bych ruční nátah nemusel. Spíš aby byly tenký, do 40 mm a neměly dlouhý nožky jako LLDčka... na instáči jsem našel ještě nějaké wristshoty

post-32970-1521755439,71.jpg

post-32970-1521755448,3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...