Přejít na obsah

Prim Sport - Záhadné pouzdro


Doporučené příspěvky

Ja se musim smat  :lol2:

Mimochodem, ja jsem origo pouzdro na PS2 moc chtel, ale kdyz ho ti pitomci nejsou schopni dodat ani za pul roku, tak co s nema...a stejne je to lestene lepsi. :)

No a kdyz ctu ty eltonacke pindy na instagramu, tak bych uz necekal ani 14 dni  :lol2:

Upraveno uživatelem ATOM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 592
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na běžné denní nošení bych si origo sbírkové Prim Sport I nevzal z obavy o jejich poškození.

Pořídil jsem si "záhadné pouzdro" a nosím je stále.

A musím konstatovat, že dělají parádu a spousta lidí, vůbec neznalých problematiky značky Prim, tyto hodinky pochválilo!!!

  

Paráda, není zo sběratelsky kousek ale na každo denní nošení je to asi ta nejlepší možna varianta. Super moc pěkny 

Tak já si pořídil renovační pouzdro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jste někdo zkoušel porovnat záhadné pouzdro a renovační pouzdro? (Myšleno mít oba vzorky vedle sebe).Jestli někdo máte oboje tak prosím písněte jestli jsou mezi nima rozdíly a jestli to jde vůbec rozeznat jestli ne tak je to pěkná degradace renovací v Eltonu. Voe,Kuva :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dík jak jsem to vlákno četl po částech tak jsem to přehlídnul.Ale pro člověka kterej se o hodinky moc nezajíma ale bude chtít vintage České hodinky třeba Igeny a bude mu to nabídnuto jako nos origo primky za tučnou sumičku tak nemá šanci to rozeznat a asi by ho nenapadlo ani ve snu že by někdo primky falšoval to je ta pjekejka no nic no:-(:-(:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty Rolby mi budou taky jisto jiste vsichni chvalit, uz se nemuzu dockat :-) zatim ale zadna nabidka neprisla, tak asi juknu na ebay ;-)

 

edit: origose mam uz v trezoru, aby se jim proboha nic nestalo

z eteru

Ony ty Tvoje originály nejspíš nebudou mosazný.

Upraveno uživatelem ramon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ich dnes na ruke (dátum neriešim), ale v klasickom vlákne by sa na ne asi zniesla vlna kritiky, tak aspoň sem ich hodím lebo hoc je to záhadné púzdro, vnútro je pôvodné a myslím, že aj veľmi pekné :) Remeň je tiež Elton, ale až z 80.rokov a hoc nebol primárne určený na Igeny, konkrétne k týmto sportom sa mi hodí, hoc je to prebastlených 20mm na 19mm  :lol2:

post-47376-0-44504100-1529003808_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ich dnes na ruke (dátum neriešim), ale v klasickom vlákne by sa na ne asi zniesla vlna kritiky, tak aspoň sem ich hodím lebo hoc je to záhadné púzdro, vnútro je pôvodné a myslím, že aj veľmi pekné :) Remeň je tiež Elton, ale až z 80.rokov a hoc nebol primárne určený na Igeny, konkrétne k týmto sportom sa mi hodí, hoc je to prebastlených 20mm na 19mm  :lol2:

Krásné!!!   :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...