Přejít na obsah

Prim Sport - Záhadné pouzdro


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 592
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 5 týdnech...

mam novy a neklokta. so starym tiez nekloktalo. stary bol o trocha volnejsi, ale tie vymedzovace o dynko to drzali poctivo. jemne ich nadvihni. ale pozor, lubia sa vylamovat. odporucam maly srobovak plochy a len jeho pomalym otacanim v tej skare nadvhinut tie pliesky. zaroven prstom vytvaram jemny tlak zhora, aby to nahodou neposkocilo naraz a neodtrhol som.

Za dalsie, ak by si envedl zohnat spravny kruzok, treba si pozriet konstrukciu vlozky. z jednej strany sa opiera o puzdro a z druhej na nu tlaci dynko.jednak ta cast dynka co vytrca po obvode vnutri, jednak samotne dynko na tie vymedzovaky. Preto cisto strojárskeho hladiska nehladiac na estetiku, len funkcnost. ak dokazes niecim, moze byt vyrez podla mna z jemného materialu urobit taky kruh, co ti sadne na vymedzovak. Tak ta pritlacajuca cast vytrcajuca z dynka ti bude na vymedzovak vyvijat vacsiu silu a vymedzi ti volu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty moje vymezovací kroužky jsou "v celku" - tím myslím bez žádných prořezů na vychýlení, nic takového. prostě jeden kompaktní kus. I osazení na přitažení strojku do pouzdra těmi dvěma šroubky je takové nijaké, šroubky se moc nemají o co opřít. Kalibr je tam normální 68. Soustruh mám jen na dřevo, bohužel ne na kov. To by se pak dala vytočit nová vložka...  Myslel jsem, že tohle pouzdro tu má víc lidí a že mají stejné problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Taky přidám jedno záhadné pouzdro.Není to sice na ps1 ale na ps2 ale myslim si že se to do tohohle vlákna hodí.Koupil jsem ho před 12 lety na blešáku kvuli ciferníku a náhradním dílům byl v tom ciferník zelené indexy ps2 a všechno sedělo jak má armovací sklo korunka i dýnko.By mě zajímalo z jakejch hodinek vypiloval dotyčnej pouzdro na ps2 ? Tak třeba někdo budete vědět pro tu srandu.Z čeho že to na koleně udělal ocelové pouzdro.

post-63266-0-73113300-1538055132_thumb.jpg

post-63266-0-57741600-1538055153_thumb.jpg

post-63266-0-60997500-1538055184_thumb.jpg

post-63266-0-52056400-1538055197_thumb.jpg

post-63266-0-36142000-1538055208_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není ocelové poudro, to je jen mizerně přeniklované originální mosazné. Takových prasečin už jsem viděl několik. A největší "borci" podobným způsobem vyrábějí zlacené PS2. Ty se dělají tak, že stáhnete originální povrchovku až na mosaz, tu na hardáku přeleštíte a máte echt raritet. Pozor na to.

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...