Přejít na obsah

Prim Sport - Záhadné pouzdro


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 592
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já bych řekl, že je to každého věc - kup si co chceš... já zatím neznámé pouzdro žádné nemám, ale uvažuji nad jedním kouskem, který osadím modrým číselníkem. Mám krásný, ale hezké pouzdro ne a ne sehnat... No a Eltonu zadám výrobu okrového kompletu. Ten se skoro nevyskytuje :-( a já bych ho moc chtěl, alespoň v nové podobě z NMnM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že je to každého věc - kup si co chceš... 

S touhle hláškou souhlasim. Jen je ironií osudu, jak tu někteří členové součástky Parexo zásadně odsuzovali - čínská s... Teď je tu něco podobného jen v lepší kvalitě (věrohodnější padělek) bez ohledu odkud a nikdo neřekne ani slovo a dá si je na hodinky.  :frusty:  :frusty:  :frusty: Je to můj osobní názor, ale lepší odrbané pouzdro ale originální, než nosit tohle. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nikdo" tu nenosi fake rolady atd. za 100tis +, ale fake Primky za 3-15tis, ktere lze koupit kazdou chvilku na inzerci ano. Nekdy me tenhle svet prekvapuje..

Je to právě v té hodnotě. Proto to u primek lidi neřeší, protože pro ně primky žádnou hodnotu nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to právě v té hodnotě. Proto to u primek lidi neřeší, protože pro ně primky žádnou hodnotu nemají.

Podle mě se strašně pleteš...(Promiň) Ale občané česka a SK je nosí/sbírá, protože k nim mají vztah z mládí. Oni je měli na ruce v 10 letech. Rolády neměl na ruce skoro nikdo (nadsázka)  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sbírat se můžou z libovolného důvodu i věci bez nějaké všeobecné hodnoty.

 

Podle mě lidi sami právě tím nakupováním neorigo věcí dávají jasně najevo, že u primek jim na tom nezáleží. Jaký lepší důkaz najít?

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne, ten cifernik v ruke som nemal, no podla foto mi kvalitou pride spracovany ako NMnM. A co som videl fotky renovovaných igenov teraz naposledy, bol rozdiel na foto nepozorovatelny. Aj tak je to stale renovacka a nie original. Original igen cifr a puzdro ma svoje caro, ale na bezne nosenie nie su. uz len to, ze sa opotrebuva puzdro a nevraviac o tom, ze tam, kde prekukla mosadz su hrany ostre a u man si rok a pol nosenia vyziadalo 5 znicenych kosiel na rukave. Takze za mna nove puzdro je uplne super a splna presne to co od hodiniek na kazdodenne nosenie ocakavam. Zberatel nie som, no mam rad povodne veci a na ten ucel som zohnal 683ku strojcek a ostatne, aby púovodny siel tam kam patri, do pôvodného puzdra a moze oddychovat v zbierkovom stave :) a ja mam dobry pocit, ze mam hodinky, ktore mam rad, splnaju to co ocakavam a nevvidiet na nich zub casu a nenicia mi oblecenie. nie je to o zbierani, ale o pocite kazdodenneho nosenia.

Ak by som mal nove puzdro zrovnavat s NMnM, tak jednoznacne je spracovane jednoduchsie a strojovo. No ponuka presne ten komfort a kvalitu a aj vzhlad,co od hodiniek ocakavam. Este by som povedal, ze tym vylestenim sa daleko viacej podoba pochromovanemu mosadznému puzdru, teda originalu.

Ak uz sa bavime o zberatelskej hodnote, tak za mna igen v mosadznom puzdre, alebo potom novy igen terajsia vyroba a limitka so safirom a novym strojcekom. renovacia je pekna, ma osobne caro, no zberatelskym kuskom by som to nenazval. je to individualizacia na mieru zákazníka. ak to spravi NMnM je to limitka. Ak si niekto doma posklada napr PS2 teraz, co mam black a dam iny cifr, rucky..je to skratka bastl.  Pritom rozdiel je len v autorovi, lebo ani jedny z tych hodiniek nie su davane do pôvodného stavu - renovacia.

súhlasím s tebou, mám to podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nikdo" tu nenosi fake rolady atd. za 100tis +, ale fake Primky za 3-15tis, ktere lze koupit kazdou chvilku na inzerci ano. Nekdy me tenhle svet prekvapuje..

  

S touhle hláškou souhlasim. Jen je ironií osudu, jak tu někteří členové součástky Parexo zásadně odsuzovali - čínská s... Teď je tu něco podobného jen v lepší kvalitě (věrohodnější padělek) bez ohledu odkud a nikdo neřekne ani slovo a dá si je na hodinky.  :frusty:  :frusty:  :frusty: Je to můj osobní názor, ale lepší odrbané pouzdro ale originální, než nosit tohle. :cheers:

Já to odsuzuji stejné jako Parexo. Nemám a nikdy mít nebudu a i mi vadí ta propagace tohoto fejku tady. Dle mého ne tohle vymezeno v pravidlech. Ale je to zde veřejně tolerováno, tak kdo jsem já? Tak holt mlčím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

So se Primu týče, nějakých hlášek ala "fake" bych se zdržel. Původní firma v podstatě neexistuje a jelikož jsou původní pouzdra mosazný aušus, tak je prostě jasné, že při zájmu někdo ty nerezy dodá. Holt socializmus měl specifické podmínky a má i specifické následky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na běžné denní nošení bych si origo sbírkové Prim Sport I nevzal z obavy o jejich poškození.

Pořídil jsem si "záhadné pouzdro" a nosím je stále.

A musím konstatovat, že dělají parádu a spousta lidí, vůbec neznalých problematiky značky Prim, tyto hodinky pochválilo!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na běžné denní nošení bych si origo sbírkové Prim Sport I nevzal z obavy o jejich poškození.

Pořídil jsem si "záhadné pouzdro" a nosím je stále.

A musím konstatovat, že dělají parádu a spousta lidí, vůbec neznalých problematiky značky Prim, tyto hodinky pochválilo!!!

 

Paráda, není zo sběratelsky kousek ale na každo denní nošení je to asi ta nejlepší možna varianta. Super moc pěkny 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty Rolby mi budou taky jisto jiste vsichni chvalit, uz se nemuzu dockat :-) zatim ale zadna nabidka neprisla, tak asi juknu na ebay ;-)

 

edit: origose mam uz v trezoru, aby se jim proboha nic nestalo

z eteru

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

adihash rules :-

 

sorry, mam v sobe par piv :-)

jakym fejkem jeste hrde ovlazis?

 

Na běžné denní nošení bych si origo sbírkové Prim Sport I nevzal z obavy o jejich poškození.

Pořídil jsem si "záhadné pouzdro" a nosím je stále.

A musím konstatovat, že dělají parádu a spousta lidí, vůbec neznalých problematiky značky Prim, tyto hodinky pochválilo!!!

 

z eteru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  

 

Já to odsuzuji stejné jako Parexo. Nemám a nikdy mít nebudu a i mi vadí ta propagace tohoto fejku tady. Dle mého ne tohle vymezeno v pravidlech. Ale je to zde veřejně tolerováno, tak kdo jsem já? Tak holt mlčím.

100% souhlasim s Honzou a jako ze se snazim vyvarovat pouzivani ?nikdy?, tak v tomhle pripadne se nebojim ho pouzit a rikam, ze muj prah nic takoveho nikdy neprekroci a chlubit se na tomhle hodinkovem fotu takovym kouskem taky nikdy nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...