Přejít na obsah

Prim Sport - Záhadné pouzdro


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 592
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím že fotky které sem vkládal accutron fotil sám, takže hodinky má/měl u sebe.

 

To Ramon:

kvalita zpracování Vláďova pouzdra je stejná jako renovační elton. Vzájemná kompabilita taky. Mám na Vladově pouzdře originál víko a lunetu renovační elton.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že fotky které sem vkládal accutron fotil sám, takže hodinky má/měl u sebe.

 

To Ramon:

kvalita zpracování Vláďova pouzdra je stejná jako renovační elton. Vzájemná kompabilita taky. Mám na Vladově pouzdře originál víko a lunetu renovační elton.

není. Povrchovka valjouxova pouzdra nedosahuje kvality renovačního pouzdra. Má to dost dobře udělaný, zatím nejlepší "alternativa", ale stejný to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se obávám, že Libor soudí stejně jako my podle fotky, ne ? 

Hodinky jsem měl v ruce, jinak bych to nemohl nafotit. Za kvalitu fotek se omlouvám, ale bylo to narychlo a v improvizovaných podmínkách. Dle majitele  v tom je normální 68 a původní číselník, šířka pro řemen 19 mm, takže plněhodnotná náhrada za origo mosazné pouzro. Teda rozměrově, nikoliv provedením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

není. Povrchovka valjouxova pouzdra nedosahuje kvality renovačního pouzdra. Má to dost dobře udělaný, zatím nejlepší "alternativa", ale stejný to není.

Takže je to jednoduchý, člověk si může vybrat. Má tu 1a kvalitu pouzdra od Eltonu ale zaplatí raketu, nebo je tu místní frajer, který zas má špičkové zdobení strojku a nejspíš i rozumnější cenu, no a pak tenhle výtvor, který bude pro 80% populace ideální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V řeči čísel to bude asi tak, buď dám 20, 15 a nebo 10 tis...

Ovšem za těch 10 prostě nemůžu čekat to co od Eltonu za 20cku.

Já bych to pouzdro rád viděl a věřím, že jak psal acutron, na běžný nošení do hospody a práce to bude ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V číslech je to spíš 15 E (v lednu jsem objednával), 10 V a neznámý výrobce max 5.

No nebyl bych si tak jistý... Elton, 15 možná úplně základní model, Valjoux spíš 10-15 a tohle pouzdro za 5 asi taky nebude, ale třeba se pletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No nebyl bych si tak jistý... Elton, 15 možná úplně základní model, Valjoux spíš 10-15 a tohle pouzdro za 5 asi taky nebude, ale třeba se pletu.

Jsem si jistý, v lednu jsem objednával v Eltonu za necelých 15 a základ to není. Samozřejmě v plne palbě s monogramem na korunce to bude víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...